Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy volt valaki Zalaegerszegen 4D-s ultrahangon? Ha igen, hol és kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi dr. Czinder Csabánál voltunk. Ő radiológus, nem nőgyógyász. Nem csak babamozit tart, hanem vizsgálja is a babát. Nagyon meg voltunk elégedve vele. 15 ezer forintot kér a vizsgálatért, ebben benne van egy cd, amin az egész vizsgálat rajta van, két színes fénykép is. Fél órát biztos voltunk bent, nagyon rendes volt. Én korábban más miatt már jártam nála, nagyon jó szakembernek találtam akkor is. A rendelője a kórházzal szembeni rendelőintézetben van, ahol több orvos is rendel.

Honlapja: [link]

2014. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!Már hallottam az úrról.Ha ennyi minden benne van az árban,akkor érdemes hozzá menni!Még egyszer köszönöm! :)
2014. júl. 13. 07:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is nála voltunk. A két képen és a dvd-n kívül, még két kis képet is nyomtatott nekünk, az egyiken a talpacskája volt, a másikon pedig a bizonyíték hogy kislányt vártunk. :-) én is csak ajánlani tudom.
2014. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, tényleg kaptunk még két kis fotót mi is, ugyancsak a talpacskáról és a bizonyítékróla, hogy fiú.

Egyébként ugyanezzel a géppel csinál 4ds uh-t a Horváth Tihamér is, és ha jól tudom ugyanannyiért, csak én hozzá nem akartam menni.

2014. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!