Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Molnár Balázs nőgyógyászt...

Dr. Molnár Balázs nőgyógyászt (Nyíregyháza) hogy tudom utolérni és időpontot kérni a magánrendelésére? Az Interneten megadott telefonszámot sose veszi fel senki. Melyik napokon és mettől meddig rendel? (kórházban állami szakrendelése is érdekel).

Figyelt kérdés
Január utolsó hetében mennem kell genetikai UH-ra és hozzá szeretnék járni, ill. megfogadni szülésre.
2015. jan. 10. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hétfői és szerdai napokon van magánrendelése, de csak du.4 utántól, amíg vannak előjegyzett "páciensek", van, hogy még este 9-kor is rendel.Ekkor tudsz telefonálni,időpontot kérni, akkor felveszi az asszisztense. A 70/-235-27-29-es számon.

Kórházi szakrendelése pénteki nap szokott lenni (de-8- kb.2-ig)

Sok sikert. Nagyon szuper doki, én meg voltam elégedve nagyon vele.

2015. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Nekem is ismerős ajánlotta, aki nála szült kb. 3 évvel ezelőtt és meg volt elégedve vele.
2015. jan. 11. 07:48
 3/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom?ismerősöm ment volna hozzá már nincs meg a magánrendelője elköltözött bp.re
2015. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem az asszisztensével és időpontot is foglalni.Valóban elköltözött a Hősök teréről, de Nyíregyházán belül maradt szerencsére. 18 hetes genetikai UH-t a kórházban kell csináltatni másnál és annak az eredményével menni hozzá...
2015. jan. 13. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, örülök, ha sikerült. Én másfél éve szültem nála, lelkiismeretes orvos.Nem fogod megbánni. Igen, elköltözött a Hősök teréről, ezt nem írtam, mert az időpont foglalásnál mondja úgyis az asszisztense, bocsi.
2015. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!