Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Dr. Khatib Abdalla-val (Szigetszentmiklós)?

Figyelt kérdés
Sz.szntemiklósra kell mennem nőgyógyászati szakrendelésre, de senkit nem ismerek. Csak ráböktem az orvos nevére, ismeri őt valaki?
2015. jan. 15. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem ő Gyöngyösön vizsgált, ügyeletben volt. Nem ő volt a fogadott orvosom. Nem is bánt velem valami jól. Azt mondják, ha pénzt kap, jófej. Szülés előtt vizsgált meg, úgy küldött szülőszobára, hogy nem is indult még meg a szülés. Megkaptam a beöntést, előkészítettek, de végül kitoltak a szobámba vissza. Megvizsgált, akkor voltam 40+4 közölte, h szűk 2. Életemben nem fájt annyira a vizsgálat mint akkor. Mondtam a szülésznőnek, ő többet nem nyúlhat hozzám. Borzasztó volt. De ha pénzt adsz neki, biztos másképp fog viszonyulni hozzád.
2015. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Húha, ez nem túl biztató. Esetleg valaki másnak?
2015. jan. 17. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy en heves megyei vagyok, igy nem ismerem az ottani orvosokat.

Remelem, valaki tud majd valakit ajanlani.

Elso voltam

2015. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi azért :)
2015. jan. 17. 18:50
 5/9 anonim válasza:
Szia. Nem tudom voltal-e már nála, en személy szerint kedvelem öt mint orvost. Rendkívül empatikus, kedvesen szól az emberhez, a vizsgálat pedig gyors és fájdalommentes. Én csak ajánlani tudom őt. De ha valamiért nem szimpi, dr Szathmáry György is kedves és alapos. :)
2015. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A lehető legjobb orvos akivel valaha találkoztam! Nem volt fogadott orvosom ő volt ügyeletben. Kedves volt, keresztnevemen szólított, szépen beszélt velem és nagyon kedves volt! Csak a legjobbakat tudom róla mondani! Második babánál már fogadott orvosom volt. Bármikor felkershettem. Hétvégén is! Csak ajánlani tudom!

Sajnálom,hogy volt negatív tapasztalat is!

2017. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ramona1201 válasza:
A doktor úr a legjobb orvos! 15éve járok hozzá! 3gyermeket szültem mellette és most a 4dikkel és hozzá járok! Bárhová utánna mennék!
2018. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mursi ***** válasza:
én még pásztóról ismerem, mikor a szobatársamnak meghalt a doktor által kisért szülésnél a babája, akkor virágcsokrot hozott neki, nagyon kedves...
2022. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Doktor Úr egy végtelen kedves empatikus segítőkész orvos. Csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban! Semmiképp sem mondanám pénz centrikusnak. :)
febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!