Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Balassagyarmaton melyik...

Balassagyarmaton melyik nőgyógyászt ajánlanátok? Pap András, Révész Péter vagy esetleg valaki más?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 21. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Papp doki jó orvos, de elég pénzéhes. De ha meg tudod fizetni, veled fog foglalkozni, segít, odafigyel rád.

A szülés... nekem császárom volt, nagyon flegma volt közben. Szóval az nem volt jó élmény, de a vizsgálatokra nem lehet panaszom.

2015. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nem tudom ajánlani Pap-ot. Bár én még nem szültem de voltam már szinte mindegyiknél. Pap az tényleg nagyon pénzéhes. Mikor vizsgálaton voltam nála csak kb 2 pillantást vettet a papírjaimra és utána azt nézte mikor adom a lóvét. Utána többet nem voltam nála. Azóta én tarjánba járok. Révész-t Még nem ismerem de csak jót hallottam róla. Lehet ha az én dokim nyugdíjba megy bepróbálkozok nála :)
2015. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én Pap doktornál szültem, és én viszont ajánlom! Nagyon jó orvos, alapos, és még kedves és humoros is. Velem végig jó fej volt nagyon, a szülés alatt is, pedig eltartott pár óráig (simán szültem).

Amiért leginkább ajánlani tudom, az az, hogy nagyon alapos, és odafigyel a betegeire.

Révészt én nem ismerem, róla nem tudok nyilatkozni, amikor szültem találkoztam vele, de az alapján nem tudtam megítélni.

2015. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én is csak ajánlani tudom Pap doktort, nála fogok szülni.
2015. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!