Magánrendelésen NST?

Figyelt kérdés
Akinek van fogadott orvosa, az hozzá magánba járt NST-re, vagy a kórházba? Engem a magánba hívott, és eléggé parázok (a terhesgondozás 11e ft), hogy az NST-ért is ennyit kér, mert azért hetente 11e ft, az elég sok. Ja és a szülésért 100e ft kér.

2015. febr. 5. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én magán dokim 15000-et kér a terhesgondozásért, és 5000-et az NST-ért...De amikor már a végén napi szinten kellett menni NST-re mert túlhordtam, akkor már nem magánba hanem a Klinikára jártam.
2015. febr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 12 a terhesgondozás és 3000az nst/ctg. De engem a kórházba hívott. Ma töltöm a 40.hetet, és mondtam neki az itthoni készüléket ( heti 10), de még azt sem javasolta. Azt mondta tökéletes a kórház.
2015. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kórházba jártam hetente, majd 2 naponta nst-re. Kérdezz rá nála, ez lenne a legtisztább.
2015. febr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az NST nem annyiba került mint a terhesgondozás (előbbi 3000,-ft volt, az utóbbi 10000). Nálunk úgy volt, hogy aki fogadott szülésznőt is, az a kórházba járt nst-re, aki nem, az a magándoki rendelőjébe. Szerintem is kérdezz rá, mehetsz-e a kórházba is.
2015. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

37 hetes vagyok, most kezdtem el NST-re járni.

Az én dokimnál a terhesgondozás 10.000 Ft. Viszont NST-re a kórházba irányított. Miután megvan az NST szólnak neki, és ő jön kiértékelni az eredményt, megvizsgálni, receptet írni, ilyesmik. Nem kér érte pénzt.

2015. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ma felhívom az asszisztensét és rákérdezek a dologra. Az előző terhességemnél nekem is úgy volt, hogy a kórházba volt nst, azon a napon mikor a dokim is benn volt a kórházban és utána mentem hozzá. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. febr. 5. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!