Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kombinált teszt Miskolcon a...

Kombinált teszt Miskolcon a Semmelveisben?

Figyelt kérdés
Nekem kell kérni,vagy felajánlják? Mennyibe kerül? Hogy működik?

2015. márc. 3. 05:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Csinálnak egyáltalán a Semmelweisben?

Én ott szültem, mert ott volt a dokim, de úgy emlékszem, hogy mikor szóba került a terhességem elején, akkor azt emlegette, hogy a Megyibe kell mennem, ha meg akarom csinálni. De lehet, hogy rosszul értelmeztem valamit. :)

Azért nézz utána. :)

Van fogadott orvosod? Talán ő jobban tudná...

2015. márc. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott orvosom azért is érdekelne minden infó ezzel kapcsolatban. Vagy egyáltalán érdemes megcsináltatni, vagy csak simán az uh-t??
2015. márc. 3. 08:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem csináltattam meg, mert a korom miatt mennem kellett a 16. héten Debrencenbe genetikára (35 múltam), és emiatt úgy gondoltam, hogy ott nagyon aprólékosan néznek mindent, van vérvétel stb, plusz a 12. heti UH-n nagyon rendben volt minden, orrcsont, nyaki redő stb.

Nem is szándékozol fogadni orvost? Csak azért kérdezem, mert akkor akihez mész, azzal beszéld meg, hogy szükséges-e. Vagy ha szeretnéd, akkor egyszerűen hivd fel a Semmelweist, hogy ott csinálják-e. Ha nem, akkor a Megyeiben tuti van ilyen.

Logikusan akkor a Semmelweisben fogsz szülni is. (én tavaly szeptemberben szültem ott)

Első voltam.

2015. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok, második babámat várom. Az elsőnél nem volt semmi gond. Akkor sem volt fogadott orvosom és most sem tervezem, hogy lesz. Amúgy köszi a választ.
2015. márc. 3. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)

Majd ird meg mire jutottál. :)

2015. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!