Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ismeri valaki Dr. Dudás Ernő-...

Ismeri valaki Dr. Dudás Ernő- t (szülész-nőgyógyász) a miskolci Semmelweis-ben? Mik a vélemények róla? Esetleg aki fizet neki mennyit szokott adni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Borzalmas élmény!!!

SZTK alapon is elkerülöm nemhogy fizessek neki.

2015. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szabad kérdezni mi történt? Nekem elsőre szimpatikus volt és hozzáértőnek tűnt. 21 hetes vagyok most váltottam orvost. Eddig borzalmas volt.
2015. jún. 18. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező! Megkérdezhetem hogy kiről váltottál? Egyébként Dudás Ernőt nem ismerem, de mást tudnék ájánlani.
2015. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tárczy Csaba volt mezőkövesdi sztk-ban.Borzalom.Kedves,rendes,de úgy éreztem nem törődik velem.Mint orvos jó,de terhesgondozásra alkalmatlan.
2015. júl. 20. 12:57
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Végül a főorvos úrnál szültél?

Ha igen milyen véleményed van róla?

2016. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!