Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Fehér András milyen...

Dr. Fehér András milyen nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Ugy néz ki hogy babát várok. Jászberényben szeretnék szülni Fehér doktorurnal. Az interneten olvastam róka hideget meleget...tényleg olyanok véleményére lennék kíváncsi akiknek van vele tapasztalatuk.az első alkalomra (mikor még csak azért mennék hogy megvizsgáljon hogy tényleg terhes vagyok e) elég rendelési időben menni vagy kérjek időpontot? Ha valaki tudna linkelne egy oldalt ahol meg van adva a telefonszáma vagy ha tudja leírná nekem ide.
2015. júl. 31. 05:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ő volt az első nőgyógyászom. Családi doktorunk volt, mivel anyum, nagynéném is hozzá járt. Teljesen normális volt mindig (első alkalommal még szűz voltam mikor nála jártam). Minden "hülyeségemet" jól kezelte. Unokatestrévem nála szült, minden rendben volt. Ha valóban nála akarsz szülni elég ha később mész el hozzá, de kezdheted nála is magán úton. Én most a másodiknál a 26. héten kértem fel a dokimat.

2015. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En a masik polus vagyok, o nagyon hangulatember, v nem voltam szimpatikus neki, velem modortalan, mogorva, bunko volt. Nem szulnek nala, de szakmailag biztos jo, az egyik szuleszno is nala szult.
2015. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!