Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » SOTE 1 -en milyen a szülés?

SOTE 1 -en milyen a szülés?

Figyelt kérdés

Szeretnénk megtudni, milyen most 2015-ben a SOTE1-en szülni? Dr. Koós Hutás Piroska a fogadott orvosunk, nagyon szeretjük, de a SOTE-ról nagyon sok rosszat olvasunk folyamatosan ezért kiváncsiak vagyunk a tapasztalatokra! 24 hetesek vagyunk most.

Köszönjük!



2015. júl. 31. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Az orvosnak van tarifája, nem a kórháznak, általában az egy alkalommal elkért összeg tízszerese a szülésre fizetendő összeg, de több, ha császár lesz vagy ikerterhesség. Az orvostól kellene ezt megkérdezni.


A kórházban - ha van érvényes társadalombiztosítása az anyának - ingyenes a szülés.

2015. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm de én a kórházi tapasztalatokra vagyok kiváncsi leginkább :D
2015. júl. 31. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
HÉn tavaly szültem ott, és januárban fogok ismét. Engem eddig mindig lepontoztak, ha dicsérni mertem a kórházat. De most sem tudok mást mondani, nekem jók a tapasztalataim. Elég igényes vagyok, de nemtartom magam egy 'miss'-nek. Csak azért írom le, hogy tudd, nekem is vannak elvárásaim, de reálisan látom adolgokat. Szóval, ha te is hasonló személyiség vagy, akkor nem fogsz csalódni. A kórházban nagyon jó szakemberek dolgoznak, de túlterheltek. Ezért sokat kell várni, sokszor kényelmetlen helyzetben. De ezekre fel lehet készülni, és akkor ezen nem fogsz idegeskedni. Hiszek a kommunikáció és a pozitív hozzáállás erejében. Értsd úgy, hogy ha szépen türelmesen kérdezel, akkor hasonlóan fognak neked válaszolni. Igen, láttam olyat, hogy egy kismamával nem voltak túl kedvesek, de olyan arrogáns stílusban kérte a kismama a nővéreket számon, hogy a helyükben én is így válaszoltam volna. Ha biztonságban akarod magad és a babádat tudni, akkor jó helyen jársz. Ha vannak extra igényeid és tudsz érte fizetni, akkor magán kórházat javaslok. Ha vannak konkrét kérdéseid, szívesen válaszolok.
2015. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemet ott szültem, a kicsi most 15 hónaps. FOgadott orvossal és fogadott szülésznővel. Pozitív tapasztalataim vannak magáról a szülésről (első természetes úton, második császárral). Ha van fogadott orvosod nem lesz gond.

A gyermekágyas osztály persze elég húzós, főleg ha négy ágyas szobába kerülsz, ott aludni nem nagyon tudtam. Nem minden csecsemős nővér kedves, maguktól csak 1-2 nővér van aki segít, szóval kérdezni kell, akkor viszont segítenek bármiben.

Második babámnál viszont egy ágyas szobát kértem és az szuper volt, akkor már a csecsemős nővérekre se voltam úgy "rászorulva" hiszen volt tapasztalatom, a szoptatás is jól ment.

2015. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!