Kenetvétel, de így?

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok, kenetvételkor nagyon kellemetlennek éreztem a műveletet, ahogy a doki csinálta. Amióta megcsinálta pisilés közben úgy csíp, mintha fel volnék fázva és ha megtörlöm magam, akkor a wc papír kicsit rózsaszínes, véres.

Hogy lehet így egy kenetet levenni, hogy a hugycsövem konkrétan olyan, mintha sérült volna, mintha megszúrta volna és így legyen rózsaszínes folyásom?

Eddig tök normális volt ez a doki, nem értem hogy lehetett most ilyen hentes :(



2015. szept. 1. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóltál neki közben, hogy fáj? Ez is lehet jele fertőzésnek. Kacsát is használt? Nekem a 36. hetit kacsa nélkül vették le, mert a hüvelyről veszik a mintát, nem a méhszájról mint rákszűrésnél. Az én dokim mondjuk mindig kérdezi közben, hogy nem fáj-e, amit csinál, vagy ha látja, hogy fáj (pl legutóbb kismedencegyulladásom volt, így a két kezes vizsgálat szörnyűre sikeredett), akkor nem is kérdezi, hanem mondja, hogy sajnálja, de mindjárt végez.
2015. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit "megugrottam" és az orvos meg is jegyezte,hogy "nem fáj azért ennyire" (fogadott orvos). Meg is lepődtem rajta, hogy ez most miért ilyen kellemetlen mert semmilyen panaszom nem volt, még folyás sem v nagyon minimális mennyiségben csak. Kacsát nem használt, de nagyon sietett. És amit furcsálok, hogy azóta tényleg olyan, mintha fel volnék fázva. (pisilés közben csíp) Férjem megnézte és azt mondta, hogy a húgycső résznél olyan, mintha kicsit fel lenne sértve. Ez idáig nem volt. Semmi hasonló problémám nem volt se kenetvételnél, vizsgálatnál, együttlét után sem. Tehát ezért nem értem, hogy ez most hirtelen mi vagy mit csinálhatott, megszúrt véletlen v el nem tudom képzelni, hogy miért érzek így.
2015. szept. 1. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Hú az ilyen beszólásokat de gyűlölöm. Mert ő aztán tudja,.hogy mit érez a másik. Ráadásul, amikor az ember nem.számít rá, így egy kisebb fájdalom is élesebbnek hathat. Lehet hibázni, lehet óvatlanabb egy mozdulat, de ezután még a páciens hülyének nézni...
2015. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére azóta már a barnás-vizes vérezgetés elmúlt, de azt érzem, hogy fel van "horzsolódva" odalent.. :( Pontosna, mivel szültem már, tudtam (legalábbis arra számítottam, hogy ez semmi fájdalommal nem jár és nem olyan, mint pl egy rákszűrés ami szintén nem fáj, inkább csak kellemetlen..) biztos ezért ért ilyen hirtelen ez az egész. Még most sem tudom, hogy h sérthette fel a kenetvétellel így... (?!)
2015. szept. 2. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy olvasod-e még, de én pontosan ugyan így jártam! Közben dumáltunk, vette le a kenetet, és egy elég erős fájdalmat éreztem, pontasan ott és úgy ahogy te is. Én meg voltam győződve, hogy elnézte a lyukat. :-D 2 napig nagyon fájt és pisilés közben vérzett. Már kínomba röhögtem, hogy na az egy nőgyógyász baki, téves a lyuk :-D legközelebb már nagyon vigyázott, azóta nem ismétlődött meg szerencsére.
2015. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Húgycsövedet egy sima kenetvétellel nem hiszem, hogy meg tudta volna sérteni a hüvelyeden keresztül. A méhszájadat viszont igen és az vérezhet is.
2015. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!