Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Zalaegerszegi szülészorvosok,...

Zalaegerszegi szülészorvosok, főleg az anyagi vonzatuk érdekelne. Mennyibe kerül a terhesgondozás egyes orvosoknál?

Figyelt kérdés
Főleg a terhesgondozás alatt, a kötelező vizsgálatok alkalmával mennyi pénzt kell fizetni a fogadott orvosnak? Illetve szülés után "mennyi az annyi", mennyi az az összeg amit szokás adni? Köszönöm!
2015. szept. 24. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dr Németh Gábor az orvosom,a magánrendelés nála 7000 Ft alkalmanként.A kisfiamat is nála szültem évekkel ezelőtt,akkor még kevesebb volt a tarifája.Úgyhogy most a szülés tekintetében én is tanácstalan vagyok.Anno megkérdeztem tőle,azt válaszolta -teljesen korrekten- hogy amennyit gondolunk,annyit adjunk.

Épp most olvastam,hogy a magánrendelésen elkért összeg tízszeresét szokás adni.Hááát,nem is tudom!

A többi orvosról sajnos nem szolgálhatok infóval,csupán annyit tudok,hogy ők egy-két ezer forinttal olcsóbbak.

2015. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kádasi doktor úrnak mennyi a terhesgondozós "tarfiája"?
2015. szept. 24. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom,4-5000 forint,de nem vagyok benne száz százalékosan biztos.(egy ismerősöm járt hozzá régebben,tehát azóta változhatott)

Úgy írom inkább -ez mindenkire vonatkozik- hogy a Vajda doki és a Németh doki a legdrágábbak,a többiek pedig "alattuk vannak" anyagi megközelítésből.

2015. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én Regényi doktor úrról és Horváth Tihamérről hallottam, hogy elkérik rendesen a munkájukért... Nem nagyon van tapasztalom a dokikról, évente egyszer járok, szűrésre a szakrendelésre, ott leggyakrabban a László Attilával és Györe Imrével találkoztam. Egyik se volt szimpatikus...
2015. szept. 24. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd,ízlések és pofonok :) mindenkinek más stílus jön be.Biztosra veheted,hogy ha kiejtesz egy nevet,akkor arról az emberről jót és rosszat is fogsz hallani.Egyébként a László és Györe doktorokról nekem sem volt jó benyomásom,nem voltak szimpatikusak.Mindenki más igen,pedig már pár orvoshoz volt szerencsém.Vörös Zéta is kedves,megnyerő modorú,szerintem.
2015. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Horváth Tihamér 7e/alkalom. Saját tapasztalatom alapján azt mondom, hogy korrekt, alapos, megbízható és van humorérzéke.
2015. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kádasi a barátnőmnek 5 ezer ft/alkalom áron csinálta a terhesgondozását, a szülésre nem mondott árat. Én hozzá azért nem mennék, mert az barátnőm nagyon csalódott benne a harmadik gyerek születésénél, nagyon sietette a dolgokat, pedig az első kettőnél semmi gond nem volt vele, nagyon odatette magát, a barátnőm ódákat zengett róla, ezért is fájt neki még jobban, ahogy bánt vele az utolsó gyereknél.

Vass Csaba egy ismerősömtől 5 ezret, másiktól 7 ezret kért alkalmakként, nem tudom, hogy mitől függ a tarifa, talán az egyikük már régebb óta járt hozzá. Én nála jártam régebben, de nem igazán foglalkozott úgy a problémámmal, ahogy kellett volna.

Györe doktor úgy tudom nagyon olcsó, egy kolléganőm szült nála, nem mondott konkrét árat, ő nagyon elégedett volt vele, nekem egyszer sztk-ban volt hozzá szerencsém, hát sírtam utána rendesen, és nem a diagnózis volt lehangoló.

László Attilának nincs magánrendelése, én vele egyszer ügyeletben találkoztam, nagyon durván vizsgált, így hozzá sem mennék.

Németh Gáborhoz volt még szerencsém, nagyon rendes volt, korrekt, főnököm felesége szült nála, 7 ezer Ft volt egy alkalom, szülésre nem mondott árat.

Horváth Tihamérnál egy alkalom 7 ezer ft, de minden ismerősömet, akinek semmi baja sincs azt is, 2 hetente hívja, sokszor a kórházba, amikor ügyel, és ott is elkéri ugyanúgy a pénzt, nekem ez nem szimpatikus. Ezenfelül egyszer másodvéleményt kért tőle az orvosom, és nem voltam elragadtatva tőle, nagyon nem lehettem neki szimpatikus, mert csúnyán beszélt velem, ráadásul nem is vett észre egy elváltozást. De pl egy kolléganőm nála szült, ő nagyon dícsérte, mindennel meg volt elégedve.

REgényinél is 7 ezer Ft egy alkalom, nekem uh-t csinált ő kétszer, nagyon rendes volt, tanácsokat is adott, pedig róla is olvastam rosszakat, de nekem csak pozitív tapasztalatom volt, szülésre úgy tudom, hogy ő sem mond árat, legalábbis a szobatársamnak, akivel egy időben szültem, nem mondott.

Vörös Zéta és Goldfinger Jenő árait itt megtalálod:

[link]

Én Goldfingerhez járok már régóta, nagyon meg vagyok vele elégedve, szülésre nem mond árat, azt mondta, hogy annyit, ami nem terheli meg a családi kasszát, így 40 ezret kapott, de nem hiszem, hogy kevesellte, azóta is hozzá járok, és ugyanolyan rendes, alapos.

Szerintem ne csak a számok alapján dönts, akinél már voltál, és nem szimpatikus, azt zárd ki, a többiek közül meg elmehetsz többhöz is a terhesség elején, és akiben úgy érzed, hogy meg tudsz bízni, ahhoz menj. Mindenkinek más stílus, modor jön be, nincs egy olyan orvos, aki mindenkinek megfelel. Látod, felettem is írta valaki, hogy a Horváth Tihamérral maximálisan meg van elégedve, én például vele fürödtem be csúnyán, így nem mernék hozzá járni, mert mindig bennem lenne egy félsz, de ettől még lehet, hogy tényleg jó orvos, és én vagyok a 10 ezerből az az 1, akivel nem megfelelően viselkedett, hiszen az orvosoknak is lehet rossz napjuk, én nem csodálkozom rajta.

2015. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!