Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Istenhegyi úti genetikai...

Istenhegyi úti genetikai ultrahanggal kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Tudnátok telefonszámot adni a bejelentkezéshez? Mennyibe került a vizsgálat? El lehet kérni dvd-n a "vizsgálati anyagot", mint a 4D-n? Mennyi idővel előtte kell bejelentkezni?
2015. okt. 13. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 éve voltam ott, telefonszámra nem emlékszek, de neten biztos fent van. Úgy emlékszem 20 ezer körül fizettem, rendes vizsgálat közben néha átkapcsoltak 3d-be, a lelet mellett fényképeket és dvd-t is megkaptam (nem kellett külön kérni, automatikusan adták). Bejelentkezni szerintem maximum 1-2 héttel előtte érdemes, ha biztosan be akarsz jutni, akkor tovább ne várj.

2015. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó tapasztalatom van, mindenki nagyon kedves és segítőkész. DVD-n megkapsz mindent ingyen. A 12. heti UH 33 e Ft, a 18. heti 17 e Ft. Minimum 2-3 héttel előre jelentkezz be. Telefonszámot a honlapon meg tudod nézni.
2015. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 12. heti 33 ezerben már a vérvétel is benne van.

Én meg voltam velük elégedve. Az árak fent vannak a honlapon.

2015. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha oda mész akkor Hajdú Krisztinához kérj időpontot! á megyek!

Nem fogod megbánni, mert országos hírű, ujjperceket számol, ajakhasadékot néz,...mindent amit el tudsz képzelni! (18-19. heti genetika)

Mindig hozzá megyek!...ja...és tündéri kedves! :)

2015. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Hajdú Krisztinához fogok menni, már megvan az időpont is:)
2015. okt. 14. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!