Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Istenhegyi Géndiagnosztikai...

Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrum vélemények?

Figyelt kérdés

12. heti uh-ra megyek, bejöhet a férjem a vizsgálatra?

Megkérdezhetem, hogy látják-e a nemét, nem robbannak fel tőle?


2016. jan. 2. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pozitiv tapasztalatom van, en Dr. Halasz Domonkoshoz jartam, nagyon profi es kedves.
2016. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Magánközpont, tehát bármit megkérdezhetsz nyugodtan, kedvesek lesznek veled.:) A baba nemét is, bár nekem nem tudták megmondani az Istenhegyinél jobb géppel sem még akkor (Maternityn).


Persze, hogy bemehet a férjed. Tőlem kérdezték pl. hogy hogyhogy csak ketten jöttünk, a szüleim még dolgoznak-e.:)


A 12. heti kombinált tesztjének pl. 1,5 óra múlva van eredménye, ami rekord. Lintner Balázs volt ott a doki.


Lehet egészségpénztári számlát kérni, és hatékonyak is. Csak vigyázz, hogy ne keverd össze az Istenhegyi Klinikával, ami mellette van, jó épületbe menjetek be.:)


Írok privit, mi voltunk náluk 4D-n is, hogy az milyen élmény volt.


30hkm

2016. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
csak pozitiv!! nálunk még a 2 barátnom is bejott a vizsgálatra..(na az már ciki volt nekem) kérdezz bátran, nagyon kedvesek, aranyosak.
2016. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
20. Hét környékén jártam ott, férjem nem jött, de amint láttam, akivel jött kisérő az bemehetett. Tőlem még kérdezték is, hogy tudem-e, akarom- e tudni a nemét. Persze 12 hetesen más, akkor még semmi sem biztos, felesleges is a kérdés, de a fűszereket jed nem harapják le érte.
2016. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, utolsó vagyok táblagépről. A kis szemét betett plusz szavakat😂
2016. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét gyerekemmel ott csináltattam a kombinált tesztet. Dr. Hajdú Krisztina vizsgált, aki fantasztikus doki. Türelmes, kedves, bármit kérdezhetsz. A férjem is bent volt. A nagyobbik fiammal 12+3 hetesen voltam, akkor mondta,hogy ilyenkor még tippelni sem szeret, mert szinte még ki sem alakultak rendesen a nemi szervek. Igaza volt, lányt tippelt, fiú lett! :)

Most az öcsivel 13+4 naposan voltam, itt már látszott talán fiú. Az is lett! :)

A véreredmény is meg van egy-másfél órán belül, és ráadásul nézik a Down-on kívül, Edwards és Patau kórra, amit állami kórházban nem.

2016. jan. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaj de jó! :-) Köszönöm szépen a válaszokat!

Én is Dr. Hajdú Krisztinához megyek, 13 hetesen, de eddig mindig 3 nappal picurkább volt a babám a késői ovu miatt. Persze, nem a neme lesz a legfontosabb, hanem hogy egészséges legyen!

Uh képet kapunk majd esetleg?

2-es elkezdtem olvasni a blogot, köszönöm szépen! :-)

2016. jan. 3. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!