Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Debrecenbe a Kenézybe a 12...

Debrecenbe a Kenézybe a 12 hetes ultrahangra kötelező időpontot kérni vagy anélkül is fogadnak?

Figyelt kérdés
Mivel már kétszer próbáltam időpontot kérni telefonon de nem vagyok a rendszerükbe ezért azt a választ kaptam hogy személyesen kérjek időpontot mert így nem adnak!Én pedig nem szeretnék 50 km-t utazni egy időpont miatt!

2016. febr. 16. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy nem vagy a rendszerükben, nem értem. Tőlem kérték a nevem, taj számom és hogy mikor akarok menni.Hova valósi vagy?
2016. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként ajánlott időpontot kérni, mert most hogy az eredeti épületet átalakìtják egy kis lyukban van az UH, terhesambulancia, nőgyógyászati rendelés, NST, és rengetegen vannak. Szóval ha nem vahy időpontos kb. soha nem kerülsz sorra.
2016. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt jelenti hogy sosem voltam még a Kenézybe se vizsgálaton se műtéten és hasonlók.De attól hogy nincs időpontom még megcsinálják ha sorra kerülök ugye?
2016. febr. 16. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Persze hogy megcsinálják, hiszen kötelező UH. Csak ezt a nem vagy a rendszerbent nem értettem. De remélhetőleg ezután már bekerülsz a rendszerbe és nem szőröznek.
2016. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam!Köszönöm a gyors válaszod! :)
2016. febr. 16. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!