Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit jelent a kiskönyvemben...

Mit jelent a kiskönyvemben az, hogy "N. P. javasolt háziorvos által"?

Figyelt kérdés
Most nézem a kiskönyvemet és a doki ezt írta bele. 16 hetes kismama
2016. márc. 4. 19:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!(Ment a zöld kezecske mindenkinek,választól függetlenül.)
2016. márc. 5. 05:56
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Én nem értem ezt a sok idióta válaszolót. Itt mindenki ledoktorált már. Amugy meg ez egy olyan oldal ahol kérdezni szoktak az emberek. Miért ne kérdezhetné meg itt amit szeretne. Még akkor is ha az orvos éppen elérhető. Ne válaszoljatok akkor ha nem tudtok normalis választ adni. Én pl. örülök h megkerdezte mert én se tudtam.
2016. márc. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Verus! :)
2016. márc. 11. 05:58
 14/15 anonim ***** válasza:
💜🍀
2016. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tőlem is mentek a kezecskék, választól függően.... csak én a pirosra nyomtam a sok gyökszinek. Persze a normális válaszoló zöldet kapott. Valóban nem értem a gyik-en miért ne lehetne kérdezni. Ez az oldal célja, vagy mi.
2020. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!