Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miért teheti meg egy nőgyógyás...

Miért teheti meg egy nőgyógyász szakrendelésen, fájásmérésen, hogy lehülyéz egy kismamát?

Figyelt kérdés
Nagyon lekezelően beszélt velem, holott a 7 órától levő szakrendelésre csak 11-re szokott jönni. 1 órát kellett MEGINT rávárnom fájásmérés után. Miért teheti ezt meg? A történet annyi hogy megkérdezte a nevem, majd miután megmondta cinikusan azt mondta, na ne mondja már hogy így hívják? Mikor megy Szentesre? Én meg közöltem Kecskeméten szülök és nem Szentesen, ugyanis a terhességemet egy szentesi doki állapította meg a választott dokimnál sok a kismama így nem kaptam egyhamar időpontot hozzá. Majd megint megjegyezte cinikusan hogy érti ő összevesztem a Szentesi orvossal. Mikor közöltem vele miért mentem hozzá először kinevetett és kijelentette hogy még egy ilyen logikátlan nőt mint amilyen én vagyok nem látott. És hogy ő ezt a butaságot nem tudja megérteni. Még az aszisztensnők is engem védtek...
2016. márc. 10. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kiosztottam volna, többet meg nem mennék hozzá, mást keresnék.
2016. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Miért teheti ezt meg?"


Mert hagyod!! Gondolom,nem ő az egyetlen orvos a világon...kérdés,hogy neked tényleg erre van szükséged?

De nem is látom a leírásban,hogy hol h,ülyézett le

2016. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ő az orvosom, a dokimnak nincs fájásmérője, hogy hozzá menjek, így szakrendelésre járok, és pont ő volt bent, ennyi. Ha hallottad volna a hangnemet nem lenne kérdés.
2016. márc. 10. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
NEm teheti meg!
2016. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem teheti meg.

Én tuti megmondanám neki, hogy vegyen vissza magából. Nem érdekelne, ha öszebalhézok vele, ne beszéljen így velem és kész!

2016. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól ìrta vki,azért teheti meg,mert hagyod. Biztos megmondtam volna neki a magamét. Meg felkeresem a betegjogi képviselőt.


Bàr engem ebből a szempontból biztos utàlnak,mert üvöltöttem màr főorvossal is amikor engem próbàlt lehülyézni, azért mert egyàltalàn nem tàjékoztatott én meg nem értek hozzà,mert nem vagyok orvos. De magàhoz tért a doki és sűrű elnézések között olyan ellàtàst kaptam, amilyet a fizetős betegei sem.

2016. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szentesi vagyok, és kecskeméten szültem, pont az ilyenek miatt. Csak engem különcnek hívott az orvos, és hogy nehogy elképzeljem, hogy ha itt az idő, akkor a faros lányommal ő engedélyezi a mentőt kecskemétre. Szépen megszülöm farral....

Utána a kecskeméti dokim befektetett hamarabb... :) NE fogalalkozz ilyenekkel, ezért tart ott a szentesi nőgyógy, ahol.

2016. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol akadnak emberek, akik azt hiszik ők szarták a spanyolviaszt. Velem egyszer volt alpári bunkó egy szintén nőgyógyász(nem terhesség kapcsán vizsgált, főorvos volt a szentem), minden ok nélkül, csupán mert bal lábbal kelt fel. Felültem a vizsgálat után és szépen finoman, halk hangon megkértem, hogy ezt a hangnemet tartogassa a sarki krimóba, vagy oda ahonnan ezért nem vágják ki, mint a macskát sza*ni, én sem a bucsuban lőttem a diplomám, de ha történetesen a wc-t pucolnám a röstiben is megilletne a normális hangnem, továbbá örüljön, hogy nem teszek panaszt most azonnal a betegjogi képviselőnek, mert már pusztán az is vérlázító volt, hogy egyáltalán a hangját felemelte, a stílusról nem is beszélve. Köszönés nélkül ment kiment és utána ha meglátott került, de hozzám sem szólt többet egy szót sem, én meg szerencsére ritkán jártam abban a kórházban.
2016. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiskunfélegyháza? Én 9 hónapig sztk-ba jártam nem volt fogadott dokim,de az összes doki teljesen normális volt. Igaz ez lassan 3 éve volt. Megìrod ki volt az?
2016. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!