Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Rózsakert 12 hetes kombinált...

A Rózsakert 12 hetes kombinált szűrésén, ha szeretném, akkor megmondják a baba nemét?

Figyelt kérdés
12 hetesen már lehet egyáltalán látni? (van orvosom, aki javasolta, hogy menjek el rá)

2016. júl. 18. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Négyből két gyerekemnél már látták 12 hetesen, bár egyik sem mondta 100%-ra, csak a 18 hetesen.

Leginkább az orvos gyakorlottságán múlik, és kell egy legalább közebesen jó gép is, de gondolom a Rózsakertben ez nem lesz probléma.

2016. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kombinált teszten fiút mondott a szonográfus határozottan, aztán a saját dokim is megerősítette. Most megyek a 18. Heti UH-ra.

17hkm

Boldog babavárást

2016. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem ott és akkor még nem tudta volna megmondani a nemét. Egyébként maga a szűrés profi, érdemes elmenni, mi kiegészítettük toxémia kockázat becsléssel is.
2016. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak ha valaki követné... megvolt a vizsgálat, a hely szuper.

Lehet, hogy éppen szerencsém volt, mert a doki egyszercsak nem tudta befogni rendesen a babát, akkor már éreztem, hogy kell pisilnem. Ki is küldött. Utána, hogy visszajöttünk, a nagy nyújtózásban pont volt egy olyan pillanat, amikor oldalról meg tudta világítani a "lényeget" és bizony tutira mondta, hogy kisfiú nevet keresgéljünk :) Szóval van remény, hogy már ilyen picin látni lehessen ;)

2016. aug. 26. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!