Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr Pósz Zoltán nyíregyházi...

Dr Pósz Zoltán nyíregyházi nőgyógyászról tudtok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Gondolkozunk gyerekvállaláson, és most keresek egy megbízható, tapasztalt, kedves nőgyógyászt. Jár hozzá valaki? Ajánljátok? Még Rácz Krisztinán gondolkozom! Ilyenek, hogy Angyal, Hajnal, Orosz szóba sem jöhet, tudom, tapasztaltak, de sok rosszat is hallottam rájuk ismerősöktől!

#endokrinológus #nyíregyházi nőgyógyász
2016. júl. 19. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Pósz volt az ügyeletes doki annak idején amikor a lányomat szültem. Nagyon szimpatikus, türelmes, szakmailag remekül felkészült dokinak ismertük meg. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlanám! Rácz Krisztinával is csak pozitív tapasztalataim voltak amikor a kisfiamat vártam.
2016. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó és lelkiismeretes orvos.
2017. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta már többször is voltam nála, és örülök, hogy őt választottam! Végtelenül kedves, vicces is, nagyon alapos, maximálisan megbízok benne, tudom, hogy jó kezekben vagyok! :) Bármit meg lehet tőle kérdezni,nagyon türelmes!
2017. márc. 1. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:

ziasztok!


Én is hozzá járok, nagyon meg vagyok vele elégedve. Az asszisztensének a nevét nem tudjátok?

2017. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Zsuzsának hívják :)
2017. szept. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!