Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12. heti vérvételen mit néznek?

12. heti vérvételen mit néznek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindent, teljes vérkép, nálam a D vitamint is nézték + szifiliszt és hepatitiszt és teljes vizelet vizsgálat is van.
2016. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja a vércsoportodat is és, hogy termelsz-e ellenanyagot.
2016. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt érdemes pont azon a heten megcsinaltatni mikor a 12. hetet töltöd vagy kicsit előtte is mehetsz?
2016. okt. 30. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:
A 12. hétig kell meglennie, szóval érdemes előbb menni, de nincs relevanciája, hogy melyik héten mész, nem olyan, mint az ultrahang, hogy pont a 12. héten kell menni. Én a 10. héten voltam vérvételen, hogy már tudjam vinni magammal az eredményt a dokimhoz a 12. heti terhesgondozásra, szóval ha már van kiskönyved akkor mehetsz bármikor.
2016. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van kiskönyvem időpontom is a 12. heti uhra.

Akkor jó.

2016. okt. 30. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Attol fugg,melyik vervetelre gondolsz...ha a simara,akkor kb. Mindegy,mikor készül..ha a kombinalt tesztre,akkor azt nálunk ugy kérték,hogy mar meglegyen az uh es azután legyen meg a vervetel,hogy egyutt tudjak elemzesre kuldeni.
2016. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A tb támogatott vérvételre gondoltam.

A másik fajta vérvételt megkérdeztem magánba ott a 12-13 hét között kell menni.

2016. okt. 30. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!