Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van lehetőség védőnő leváltásá...

Van lehetőség védőnő leváltására? A jelenlegi borzalmas.

Figyelt kérdés
Egy faluban élek ahol ez az egy védőnő van. Ő a területileg illetékes már 25 éve és állítólag nem lehetséges, hogy leváltsam. Én ezt nem akarom elhinni... Elegem van belőle... Az egy dolog hogy megbeszélt időpontban kijön és itt ül 2 órát fölöslegesen, de van h gondol egyet és megbeszélés nélkül is kijön. Anyukám mesélte hogy régen is ezt csinálta mikor a tesóim kicsik voltak és senki nem szerette emiatt. A héten elvileg megszületik a babám és épp elég lesz baba mellett 2 órán keresztül kerülgetni a saját házunkban a havi 2 megbeszélt időpontban. Ő még gondol egyet és azon kívül is kijön ha olyan kedve van. És nem tud miről beszélni csak itt ül és néz. Elegem van belőle, van az embernek más dolga is de el csak nem küldhetem.

#védőnő #védőnőt leváltani
2016. nov. 30. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nincs lehetoseged levaltani.

Lemondani van, akkor a gyamugyes fog a nyakadra jarni, nem a vedono


Nalam is ez volt a helyzet.

En letisztaztam vele. (Am fejpenzt kap) szoval hozzank nem jart ki. Mikor jott, kerdeztem miert, es hogy hol van a latogatasanak hivatalos nyoma. Igy csak tanacsadasra jartunk havi 1 szer.

Volt az elejen cslad latogatason. Latta hogy minden ok. Tobbet ne jojjon. Mondja meg mikor vigyem a gyereket es oda viszem.


Ennyi. Nem kell lemondani, csak kerj tole hivatalos latogatasi rendet. Mikor miert kell jonnie. Neked miert mikor kell menned.

Le lehet ezt tisztazni.

2016. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki akartam pipálni a válaszod és véletlen a középsőre nyomtam. Ne haragudj! Köszi a választ. Megpróbálom amit javasoltál. Csak nem értem ezt a nőt, hogy miért harcolja ki ezt h rászóljak. Elég kellemetlen lesz.
2016. nov. 30. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Létezik olyan, sőt kötelező! gondozási tervet készítenie a védőnődnek, mely személyre szabott! Ebbe bele kell írni, hogy milyen gyakran kéred a látogatásokat, és mit vársz el tőle. Ő "csak" felajánlhatja a látogatások gyakoriságát, Te eldöntheted, kéred-e. Lényeg: írásban rögzíteni, és aláírni mindkét részről. Valószínű, hogy kevés gondozottja van, a munkaidőt viszont ki szeretné tölteni. Lehet, nem is tudja, hogy zavar téged. Kérd meg, hogy írjatok egy ilyet, és ha gondban vagy, majd úgyis megkeresed soron kívül is. Az információ sokat segít mindkettőtöknek, ha nem tudja, mit szeretné, ő sem tudhatja... Remélem segítettem!
2016. dec. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Ne engedd, hogy ket órat üljön nalad, ha kell menj el a vezető védőnőhöz és tegyél panaszt.

Nyisd ki a szád, nem kell félni tőle.1/2 óránál több idő már indokolatlan.

Ha megbeszélés nélkül megy, akkor tedd szóvá! Lehet udvariasan is nemet mondani.

2016. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!