Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Czeizelben tényleg 30-40...

Czeizelben tényleg 30-40 percig csinálják a genetikai UH-kat?

Figyelt kérdés

Istenhegyin 10 perc volt a kapott felvétel szerint...

a hosszabb UH alaposabb is, vagy csak "húzzák" hogy többnek tűnjön?


2017. febr. 26. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a mátyásföldi klinikán voltam, 40 perc volt az is, nagyon alapos, mindenre kiterjedő.
2017. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem a 12. heti 10 perc volt, kicsit keveseltem, de holnap felhívom őket hogy a 18. heti meddig tart...
2017. febr. 26. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam mindkettő alkalommal ilyen alapos volt, óránként adják az időpontot. Ha pl nem jó pózban van a baba, akkor kiküldenek lépcsőzni, tehát tényleg nem veszik félválról. Első voltam.
2017. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem mindkét alkalommal 10 perc volt és örülök is neki, egy jó nödoki ennyi idő alatt mindent meg tud nézni. 40 perc ultrahang nem tesz jót, ez le is van írva a tájékoztatóban, hogy a lehető legrövidebb ideig kell használni az ultrahangot a magzat érdekében.
2017. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 12 hetesen a 10 perc nem kevés. Még picike, szépen át lehet nézni ennyi idő alatt. Én azért a 30-40 perces időtartamokat túlzásnak tartom, amúgy sem olyan jó a sok UH-zás.
2017. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!