Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kecskemetiek valaki tud jo...

Kecskemetiek valaki tud jo odafigyelo nogyogyaszt?

Figyelt kérdés

Eddig Dr Nagy Judithoz jartam de NAGY csalodas volt szamomra!17 hetes terhes vagyok a vesem faj (pedig rendesen szedem a felirt gyogyszereit)

ejjel nem tudtam aludni de elerni sehogy nem lehet .. errol ennyit hogy penzer odafigyelnek rad


2017. márc. 29. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Hú, Nagy Juditról nekem sincs jó véleményem. Egy borzasztóan bunkó, flegma nő. Az osztályon dolgozók közül is mindenki utálja.

Ajánlom az ifjabbik Dr Tankó Andrást. Nagyon szimpatikus, lelkiismeretes, alapos, könnyen elérhető és NEM pénzéhes, mint egyes orvosok. Nekem nem ő volt az orvosom, de valószínű, hogy a második babánál hozzá fogok menni. A kórházi szobatársamnak, illetve most két barátnőmnek is ő az orvosa, nagyon elégedettek vele.

2017. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2017. márc. 29. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Dr Ladányi Lajos
2017. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kisTankó minden csak nem könnyen elérhető. Én nála kezdtem, bekerülni hozzá nagyon nehéz, ügyelet után 2 napig próbáltam elérni telefonon. Én most a Hortihoz járok, de nem tudom mennyire könnyen elérhető, mert szerencsére még nem volt rá szükségem. Nagy Judittal mi volt a gond? Én vele csak a kórházban találkoztam, nagyon kedvesnek tűnt, szakmailag nem tudom milyen.
2017. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagy Judit engem 35hetesen vérzéssel haza küldött, mondván, hogy nem tud magyarázatot rá. Csak kézzel vizsgált meg, sem uh, semmi más. Másnap rohanhattunk vissza mert véreztem továbbra is. Mikor mondtam, hogy előző este is voltam bent, megkeérdezte az ügyeletes orvos, hogy ki volt az az állat aki így haza engedett. A saját dokim is ki volt akadva.

Szülés után a kórházban is egy arogáns bunkó volt. Nekem egy ellenszenves, borzasztó flegma nő.

2017. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, szinten ügyelet, szintén vérzés csak épp a 6. hét. Nálam kenyérre lehetett kenni, megvizsgált, elmagyarázott mindent, mondta, hogy ezt meg azt szedjek, stb. Majdnem fél órát vizsgált. Úgy látszik mikor milyen lábbal kel fel.
2017. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nalam pedig az volt, hogy elkezdett fajni a vesem es vakbelemnel.. voltam mar vakbel gyanus ezert mentunk az ugyeletre, az ugyeletes orvos azt mondta hogy felfaztam kaptam augmentint.. mar vagy 4 napja szedtem ejjel 1korul felkeltem iszonyatos vesefajdalom reggelig nem is tudtam vissza aludni.. felhivtam a nagy juditot aki mondta, hogy menjek a este a rendelesere megkerdeztem hogy normalis e hogy szedem a gyogyszert es ugyan ugy faj valaszt nem kaptam azt mondta hogy fekudjek sokat ne jarkaljak ki es 2 het utan menjek vissza.. jott a kovetkezo ejszaka megint felkeltem nem tudtam aludni mar sirtam az almossagtol fajdalomtol.. hivtam reggel a nagy juditot persze nem vette fel irtam neki smst azota valaszol... elmentem a haziorvoshoz aki bekuldott a korhazba kiderult hogy vesetagulatom van .. kerdeztek hogy mit szolt a judit elmondtam mi volt es azt mondtak pedig o mar a jobbak koze tartozik mert szakorvos .. hat ennyit errol hogy fizetsz neki egy valag penzt es jobb banast kapsz ... amugy nekem is mosolygott kedves volt de hogy tajekoztatni nem tud, meg csak addig foglalkozik veled amig nincs bajod :/
2017. ápr. 9. 08:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Dr. Nemes András is szuper orvos
2017. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a kis Tankó egyáltalán nem szimpatikus.egyik ismerősöm szenvedtette vajúdni majd 8 óra mulvan megcszározta úgy hogy magas vérnyomásos a nő és eleve ugy volt h császár....

Kinek ki a jó.lehet valakinek jó valakinek nem.látod mennyire eltérőek a válaszok.

2017. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!