Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Csak magánorvoshoz fordulhatok...

Csak magánorvoshoz fordulhatok, hogy megállapítsa a terhességet? A következő időpont tb támogatott rendelésre július 27.

Figyelt kérdés

Kecskemétről van szó. Mindenképpen magánorvoshoz szeretnék majd járni, de az első 1-2 vizsgálat árát szívesen megspórolnám, lesz elég kiadás. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nincs lehetőség rá, hogy az ember orvoshoz jusson, ha nincs egy kisebb vagyona?! Azt gondoltam, mehetek időpont nélkül is a kórházba, max többet kell várnom, de ismerőseim mondták, hogy időpont nélkül esélytelen bejutni. Ez tényleg így van?

Köszönöm a válaszokat, elég tanácstalan és rutintalan, meglepődött anyukakezdemény lennék :)


2017. jún. 18. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nincs így. Mehetsz nyugodtan, legfeljebb vársz. Bár ha fizeted a TB-t akkor akár időpontot is kérhetsz.
2017. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék július 27-ig várni, akkor már több, mint 10 hetes leszek, és az első szabad időpont akkor van a netes előjegyzési rendszer szerint. Mindenesetre köszi a választ!
2017. jún. 18. 21:24
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Magyarországon minden kórházban ingyenesen, előzetes időpont nélkül igénybe vehető a szemészet, bőrgyógyászat, fül-orr-gégészet, urológia és nőgyógyászat. Oda kell menned korán, marha sokáig kell várnod, de még aznap bejutsz. Győrben a fül-orr-gégészeten pl reggel 6:30-kor osztják a sorszámokat, akkor ott kell lenned, de aznapra szól. Érdemes ezért előre tájékozódni, mi ott a rendszer.
2017. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem h igy lenne. Nem vagyok kecskeméti de nálunk ugy van h ha valami "bajod" bemész a rendelőbe es ellatnak.

ha pl beteg lennel akkor sem hiszem h varni kellene eddig. Ok.. A terhesség nem betegség de rosszra fordulhat ha pl méhen kívüli stb. 6- 7.heten azért érdemes lenne elmenni max vársz. Itt is van aki időpontra megy es van aki meg csak ugy, hiszen nem minden dolgot latunk előre,igy nem is kerhetunk időpontot előre. En is maganorvoshoz járok de nem ott allapitottak meg. Jo egeszseget!

2017. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg lehetetlennek találtam, hogy így legyen :)
2017. jún. 18. 21:44
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Telefonon nem lehet időpontot kérni?Az internetes időpontfoglaló csak arra jó ha az éves szűrő izsgálatra folalsz időpontot.Ha nincs időpont akkor is kötelesek ellátni.Várni biztos kell.
2017. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Én mondjuk Budapesten lakom, de nálunk csak akkor hív be a kedves doktornő ha egy-egy időpontos nem jön el. Egyszer 4 órát ültem ott, közben már háromszor rákérdeztem hogy mi a búbánat van, mire képesek voltak kinyögni hogy "ja, a doktornő nem fogad sorszámmal senkit..." Akkor kinek adtál....?!

Úgyhogy feladtam és eljöttem... Azóta csak időpontra megyek.

2017. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Telefonon kérj időpontot és mond meg, hogy terhesség gyanús vagy.
2017. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Istenem, de imádom a lepontozókat. Pedig amit írtunk, úgy is van. Áhhhhh
2017. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Ha konkrét orvoshoz szeretnél kerülni és/vagy nem szeretnél várni, tényleg kell az időpont. Ezek szólnak ilyen távolra, mert csak pár időpont van naponta.

De ha odamész reggel, akkor időpont nélkül is bejutsz, csak nem tudni mikor.

2017. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!