Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hány hetesen mentetek védőnőhö...

Hány hetesen mentetek védőnőhöz? És még egy pár kérdés?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nőgyógyásznál sztk-ban. Megállapította a terhességet, annyit mondott, hogy lehet menni a védőnőhöz...semmi többet.


Már most menni kell? Én kb a 10. hétre terveztem.


Aztán a következő vizsgálat a 12 hetes ultrahang lesz ugye?

És van még vérvétel, belgyógyászat meg ilyesmi, ha jól tudom. Ezek mikor? Még a 12 hetes uh előtt?


2018. márc. 1. 11:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy most 6 hetes vagyok
2018. márc. 1. 11:00
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bőven ráérsz 10-11 hetesen menni védőnőhöz, előtte nem is szeretik kiállítani a kiskönyvet az esetleges vetélések miatt.

Vérvételre is a 12. héten mentem, belgyógyászatra nem kell menni.

2018. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Furcsa, hogy csak ennyit mondott. Kiallitotta a papirt, amit vinned kell a vedonohoz? Riziko besorolasrol szol. Beutalokat megkaptad? (Haziorvos, fogaszat, vervrtel , EKG, 12.heti UH?

En 8 hetesen voltam, akkor kaptam meg ezeket es a 9.heten mentem mindenhova.

2018. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Én 10 hetesen mentem a védőnőhöz, aztán a 12. heti UH és mire legközelebb megyek, másfél hét múlva,14 hetesen addig kell a háziorvos, ekg és a fogorvos látogatást is megejtenem, hogy minden papírt vihessek is akkor.
2018. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Fogorvoshoz és háziorvoshoz majd a védônô után menj, mert ezekhez a kiskönyvet is magaddal kell vinned
2018. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 hetesen mentem el hozzá hogy a kiskönyvet megkapjam és utána rögtön még aznap délután a kombinált tesztre már a kiskönyvemmel. Előtte nem volt rá szükség és szerintem felesleges is. Orvoshoz is csak a 8. héten mentem.
2018. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ambuláns lapot kaptam csak amire rá van írva, hogy egy élő embrió és a terhesség bizonyított. Ennyi. Semmiféle beutalót nem kaptam.
2018. márc. 1. 11:34
 8/13 A kérdező kommentje:
Sőt amit furcsálltam, hogy nem is kérdezett semmi az égvilágon, hogy hanyadik terhesség vagy akármi, pedig már volt egy középidős vetélésem.
2018. márc. 1. 11:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 8. héten voltam dokinál. Papírt nem is adott csak egy képet a babáról. Kombinált tesztre magánba megyek 12+4 naposan. Dokihoz vissza 13+1nél. Azt mondta addig felesleges bárhová elmennem, majd akkor ad beutalókat, plusz a védőnőhöz papírt.

Mivel előtte magas a vetélés esély, így fekesleges kör lenne, utána bőven elég ha felveszi az adatokat a védőnő. Szóval én dokim elég laza, nem kell rögtön rohangálni mindenhova.

2018. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Menj el a védőnőhöz, ő meg majd mondja a továbbiakat. Amúgy hova valósi vagy, mert mindenhol más a szokás?
2018. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!