Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miért nem lehet az 1sz női...

Miért nem lehet az 1sz női klinikára telefonon időppntot kérni?

Figyelt kérdés

Annyira felháborodtam rajta, hogy nem jutott eszembe megkérdezni. Hátha valaki megtette már.

Kissé dühítő, hogy elvárják azt, hogy utazzak csak oda 45km-t egy időpontkérés miatt. Majd petsze az uh miatt meg újra.


2018. jún. 2. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Eddig lehetett. Mit mondtak pontosan?
2018. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
:D Menjél magánba és ott nem kell nyűglődni egy időpontért. Ellenkező esetben vedd tudomásul hogy ez van ha ingyenes ellátásra vágysz.
2018. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez felhaborító! Régen lehetett.
2018. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet kerni hetkoznap.
2018. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A 12 hetesre még kaptam. 20 hetesen a 2sz klinikán voltam. Pénteken hívtam őket, azt mondta, hogy csak személyesen tudnak időpontot adni. Megütné a bokáját, ha most nekem telefonon adna. Elmondtam, hogy messziről kellene felmennem. Megkérdezett valakit, hogy lehetne-e mégis, de a válasz így is az volt, hogy nem.
2018. jún. 2. 14:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet kérni, csak állítólag egyetlen egy ember kezeli a telefont. Gondolhatod, hogy ha az egész országból egész nap hívják, baromi nehéz elérni. Tudom bosszantó, szar a rendszer, de állítólag kitartóan kell próbálkozni.

Rutinosoktól hallottam, hogy amikor mennek be valamilyen vizsgálatra, már akkor kérnek előre, akár 2 hónapra is idpontot.

2018. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem igazán értem ezt...facebookon az egyik csoportban egy ott dolgozó hölgy azt mondta, hogy lehet kérni. Ez pár napja volt. :/
2018. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hétfőn akkor újra megpróbálom, hátha más veszi fel.

Biztos az 1sz-ra gondol mindenki? A Baross utcaira.

2018. jún. 2. 14:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, az 1-esre!

A facebookon még ezt a számot írták: 061 459 1582/54202 mellék.

Nem tudom milyen számot hívsz, esetleg próbáld itt, hátha sikerül.

2018. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Melléket nem hívtam, csak a központi számot.
2018. jún. 2. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!