Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az apukának mennyire van...

Az apukának mennyire van "helye" a terhesgondozáson, orvosi vizsgálatokon?

Figyelt kérdés
Párommal babát várunk, a napokban lesz aktuális az első orvosi vizsgálat. Elkísérem, és a későbbiekben is szeretném elkísérni, ha tehetem. Mennyire természetes az, hogy az ilyen vizsgálatokon az apuka is bent van? Vagy maradjak addig a váróban? Hogy szokás ez? Köszönöm előre is a válaszokat!
2018. jún. 17. 12:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk természetes volt hogy apa ott van mindenhol.

Azért érezte zavarba magat mikor sírt!😊

2018. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Magánorvosnál normális. Sztk futoszalagos rendelésen nem biztos hogy engedi az orvos. Anno pl a 12 hetes kötelező kórházi uhnal esélyes se volt, mert egy függöny mögött vetkőztek a kismamák és sorban mentek befelé....
2018. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes. Mondjuk a rákszűrést meg a kézi vizsgálatokat nem nézte végig, de az ultrahangokon, megbeszéléseken részt vett. Meg nálunk a kórházban végzett ultrahangokra nem jöhetett be, mert az nagyüzem, míg az egyik aláírja a papírt, már hüvelyi ultrahangozzák a következőt, és ugye addig apuka ne kukkolja a másik nőt.
2018. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Orvosra válogatja,az sztk is lehet kispapa

barát.

2018. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem minden egyes vizsgálaton és ultrahangon jelen volt. Kivéve a végén, túlhordtam, a 42. hétben szültem. Legalább 8 amnioszkópiám volt. Nem is jöhetett be és nem is akartam volna! Kegyetlen volt, ezerszer rosszabb, mint a szülés. (Apás szülés volt)
2018. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Magánorvoshoz jártam, ide kevés kismama jött egyedül. Majdnem mindenkit elkísérte apuka és az ultrahangra is. Az igaz, hogy a rendelőben 2 vizsgáló van és 1 UH szoba, szóval ahol apuka csak az UH-t akarja látni, akkor csak oda megy be. Velem eljött a férjem 1. gyereknél (egy uh-t se hagyott ki) de a 2. babánál csak ritkán, mert a nagyra vigyázott. Azért volt rá példa, hogy el tudott jönni velem.

Nálunk sztk-ban nem lehet bent az apuka, kint kell várnia. Rá kell kérdezni.

2018. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :)
2018. jún. 17. 13:25
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Sztk rendelésre(UH) egyedül mentem mert olyankor mindig dolgozott,viszont a maganrendelesre jött és ott láthatta UHn.

Vérvételre kísért el mindig mert ajulos vagyok :D

2018. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Minden ultrahangon ott volt a férjem, magánklinikára jártunk, mindkét gyerekkel.
2018. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Sztk és uhra megbeszélésre mindig bejött, vizsgálatra nem.
2018. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!