Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magánba járni terhesgondozásra...

Magánba járni terhesgondozásra, de ügyeletesnél szülni? Működhet?

Figyelt kérdés

Magándokihoz szeretnék járni terhesgondozásra, terhesség megállapítására, de magára a szülésre nem szeretnék majd kiadni 100 ezreket, megbízom a körzetes kórház ügyeletes orvosaiban (jókat hallottam róluk).

Működhet az, hogy megmondom a magán dokinak (akit nem ismerek, most mennék hozzá először), hogy csak terhesgondozásra szeretnék járni, szülni nem nála fogok...?


2018. júl. 20. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is így csináltam. Nálunk a szülőszoba szél, a dokikkal nincs baj, de az sztk kritikán aluli, ezért jártam magánrendelésre. Semmi baja nem volt ezzel a dokimnak egyik gyerekkel sem. 😊
2018. júl. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Igen működik. A saját orvosomhoz jártam magánra mert teljes mértékben benne bizom 12 éve. Mivel szülést már nem vállal (sajnos) így muszáj voltam ügyeletesnél szülni. Semmi gond nem volt.
2018. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Akkor mentem ahhoz a dokihoz először, amikor pozitív lett a tesztem. Mivel én nem mondtam neki, hogy szeretném felfogadni a szülésre, mivel ezt igy szokás, ezért ez a kérdés fel sem merült. Amikor beindult a dolog szépen bementünk a kórházba, kérdezték van e orvosom, mondtam nincs, és ennyi. Jött az ügyeletes doki stb...
2018. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat is, akihez rendesen eljársz magánba terhesgondozásra, de a szülésért már nem kér plussz pénzt. Azt a sok-sok alkalom alatt részletekben kifizetted.
2018. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!