Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Székesfehérvár Bata Barnabásná...

Székesfehérvár Bata Barnabásnál szült vki mostanság? Ki a szülésznő, akivel együtt dolgozik? Gátvédelem esetleg?

Figyelt kérdés
Sikerült e gátvédelemben szülni?

2018. dec. 18. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb egy éve ment vissza Fehérvárra, ha jól tudom, szóval lehet, hogy nem sok tapasztalatot fogsz olvasni.

A gátvedelem kettős dolog itt, attól függ, hanyadik szülés van. 2016-ban szültem az első babát Székesfehérváron, akkor első szülésnél protokoll szerint vágtak, ha kell, ha nem.

2018. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen nekem ez a bajom, kétszer szültem , egyszer Fehérváron egyszer máshol. Sajnos meg se próbálták a gátvédelmet, és mindkétszer hetekig gyulladt volt, akármit csináltam. Most meg akarom úszni! Ezért is kérdezem.
2018. dec. 19. 07:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 3-szor szültem Fehérváron, a 3-dik szülésnél nem volt gátmetszés, nem volt rá szükség.
2018. dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!