Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr Berecz János nőgyógyászról...

Dr Berecz János nőgyógyászról kérhetnék véleményeket?

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő úgy vezette fel, hogy furcsa stílusa van, ne lepődjek meg, de rendes doki. Kb. ennyit tudok én is elmondani róla. Az OTI-ban véleményem szerint nem nagyon viszik túlzásba a terhesgondozást,így annyira nincs alkalma kiismerni az embernek egy orvost. Kolléganőm is hozzá tartozott, ő mondjuk nagyon dícsérte, hogy körültekintő, kedves. Nekem összességében szimpatikus volt.
2019. jan. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

30 hét alatt sokat változott a véleményem róla!

Az elején egyáltalán nem volt szimpi.

Csak amolyan kötelező rossznak éreztem.

Aztán egyre jófejebb lett!

Most utoljára rendkívül kedves volt velem és megkímélt egy plusz járkálástól, időpontkéréstől, utazástól és ő maga ment el elintézni a papíromat akkor azonnal.

Viccelődik, kedves, barátságos, nekem jobb hozzá járnom!!

Nyilván nem pátyolgat, de isten ments, hogy azt tegye.

2019. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nekem majd most február 7.én megyek hozzá először és nem tudom hogy miért, de tartok tőle.

2019. febr. 1. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Igen én is tartottam tőle. Mondták hogy bunkó lekezelő....

De kinek mi a szimpi. Nem jó más véleményére adni teljesen...

2019. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát majd meglátjuk hogy holnap én milyen vélemennyel távozok tőle. Eléggé izgulok.
2019. febr. 6. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!