Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Aki a közelmúltban szült...

Aki a közelmúltban szült Jurkó Zsuzsanna doktornőnél, annak mennyit kellett adni a szüléskor?

Figyelt kérdés

Hozzá járok terhesgondozásra, jelenleg 11 hetes vagyok. Szeretném előre tudni, hogy kb. mennyit kell majd adnom szüléskor.


Köszönöm előre is a válaszokat :)!


(Tudom, volt már hasonló kérdés, azonban az már több évvel ezelőtt volt, gondolom, azóta változtak az árak is...)


2019. márc. 19. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor megkéred, hogy vállalja a szülésed, kérdezz rá az árra is.

Nekem azt mondta, hogy amennyit szeretnék. Én a Flór csoportban (priviben) kérdeztem párat, aki nála szült és a magán vizsgálat ára x10 szoktak adni.

2019. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)!
2019. márc. 21. 05:13
 3/4 Lio13 válasza:
Sziasztok.Mi is hozzà jàrtunk keddig.Csak történt egy két furcsa dolog.mindent nàluk csinaltattunk.pedig 150km re laktunk a rendelötöl és feljartunk mert bíztunk benne.nagyon rendes volt velünk 36ik hétig.amikor bementünk a korhàzat megnézni ott is csinált vizsgálatot és közölte hogy nincs rendben a súlya.36hét 3napos és2057g de az elött pedig azt mondta rendben van minden.masnap vissza utaztunk Pestre volt foglalva 2àgyas szoba.De azt kiattàk masnak.probaltuk elérni a délután 2kor meguntuk az egészet és saját felelősségére elhagytuk a korhàzat és igaz 200kmre találtunk egy másik doktornôt.És kiderült hogy 35hetes 3napos 2700g!!!Ha ezt nem lépjük meg ki tudja mitörtént volna a picivel és feleségemmel ha bekötik az infúziót és elindítják a szülést 35 hetesen miközben rendben volt minden a babàval.Az egész terhességet elszámolta egy héttel.meg két olyan napunk volt hogy az ellenségemnek nem kìvànom.De remélem hogy amit a feleségemnek okozott lelkileg azt sors adja vissza neki.
2019. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lio13 válasza:
Ja elfelejtettem 150000ft
2019. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!