Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magán dokihoz jarok de ő ugye...

Magán dokihoz jarok de ő ugye nem ad labor papírt, ilyen esetben hogy szerezze be a beutalo kat a vervetelekhez?

Figyelt kérdés
Menjek el tb alapon nodoki hoz és mondjam h minden okes a babaval csak beutalo kell? Nem akarom h pluszba megvizsgaljon. Nyilván azért több 100ezret nem tudunk kifizetni a laborra magán úton. Csak hát ehhez a dokihoz jarok már 5 eve
2019. ápr. 2. 10:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Én csak azért írok, mert én is kíváncsi vagyok erre. Hasonló cipőben járok.
2019. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Háziorvos adta a beutalót és mentem az Sztk-ba , dokinak meg vittem a leletet.
2019. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
Hát szerintem ilyen nem nagyon lesz, mármint hogy csak úgy ad beutalót, de nem vizsgál meg .2 dokihoz járni meg ugye felesleges, és te sem szeretnél? Hová tartozol? A Margit kórházba pl. nem kell beutaló, hanem a kiskönyv számít beutalónak, és aki oda tartozik, annak leveszik a vért stb. Miért nem ad amúgy beutalót a doki?
2019. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Ja igen igen, azt elfelejtettem, hogy a háziorvos is tud adni beutalót.
2019. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

De van ahol a védőnő is ad beutalót, ha egy helyen van az orvossal.

Nekem külön voltak, így a háziorvos adta.

2019. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is mindig a háziorvos adta, egyébként magán dokihoz jártam.
2019. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

A terhes kiskönyvedben van egy oldal ami a kötelező vizsgálatokról szól. Azt az oldalt ki kell töltetni a háziorvossal és onnantól beutalóként szolgál, mindenhol elfogadják.

Ki van ez találva, nyugi :)

2019. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Miért vannak lepontotva a háziorvosos válaszok?

Ha egyszer így van..

Nem is egy idegen nőgyógyászhoz kell menni beutalóért..😒


(ezt annak szánom, aki lepontozta azokat a válaszokat, kíváncsi lennék akkor mi a helyes válasz)

2019. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk csak vinni kell a kiskönyvet és az alapján megcsinálják. Semmi beutaló nem kell. De kérdezd meg a magánorvosodat, ő elmondja. Nem te vagy az egyetlen kismamája, biztos bam erre egy rutin megoldásuk.
2019. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon fura, azért a magán orvos nem olcsó, a lóvét elteszi, de nem ad beutalót? Akihez én járok ad, sőt minden alkalommal megkérdezi, hogy beutalóra, igazolásra, bármire van e szükségem.
2019. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!