Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ismered a Róbertban Dr....

Ismered a Róbertban Dr. Siklós Nórát? Mi a véleményed, tapasztalatod vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nála szültem és nem is a Róbertben de volt alkalmam beszélgetni vele. Nagyon kedves doktornő, nagy tudással illetve nagy barátnők Dr. Furka Ágnes doktornővel aki szintén egy tündér.
2019. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Nekem is nagyon szimpatikusnak és alaposnak tünt eddig. Kiváncsi lennék szülés tapasztalatokra vele kapcsolatban.
2019. ápr. 20. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A Róbert Kórházban szeretnék majd szülni jövő februárban. Még nincs választott orvosom,de a szülőszoba látogatáson ajánlották Dr. Siklós Nórát és Dr. Furka Ágnest is,tudtommal mindketten háborítatlan szülés "pártiak". Eddig csak jót hallottam róluk,illetve Dr. Dékány Ágnesről is, de személyes tapasztalatom még nincs. Esetleg azóta lett valakinek?
2019. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Dr. Furka Ágnessel szültem még az István kórházban amikor ott dolgozott. Gyönyörű, háborítatlan szülésem volt gátvédelemmel. A doktornő egy tündér, bármit kérdeztem vagy kértem elmagyarázott érthetően mindent és én döntöttem pl az EDA-ról is. Nem nyüzsgött a szobában, akkor jött amikor én hívtam de akkor a borogatástól kezdve mindenben segített illetve a végén volt bent. A szülési tervet ő hozta fel, nekem nem is volt sőt azt se tudtam mi az első babásként és miután mondtam, hogy fogalmam sincs, automatikusan a gátvédelmet részesítették előnyben a szülésznővel ami végül sikerült is. A bent töltött napokon is minden nap meglátogatott és kérdezték is a szobatársaim, hogy ki ez az aranyos doktornő. Szakmailag is nagyon nagy tudása van, alapos és felkészült. Én mindenkinek csak ajánlani tudom mert nekem egy csodálatos szülésélményt adott amiért nagyon hálás vagyok neki! ☺️
2019. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!