Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Halvax László pécsi...

Dr. Halvax László pécsi nőgyógyász magánrendelése merre található?

Figyelt kérdés

Kerestem a magánrendelését , de nem találom sehol.

Illetve aki ismeri mi a véleménye , tapasztalata róla?



2019. jún. 25. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Donatus u. 22

A szülészeti klinika "fölött"

Kétszer voltam nála, egyszer kislányom, egyszer saját problémám miatt. Kedves, udvarias, szakmai tudása is megvan. Kislányom bajára kapásból tudott olyan gyógyszert ajánlani, ami megoldotta a több hónapos problémát, amivel a helyi orvosok nem tudtak mit kezdeni (messziről mentünk hozzá). De nincs uh gépe, már nyugdíjas, nem dolgozik a kórházban, nem műt es nem vezet szülést. Én emiatt nem választanám orvosomnak. Nekem is műtétre volt szükségem és tovább irányított kollégájához.

2019. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oh ezt nem tudtam..köszönöm szépen !
2019. jún. 26. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként akikkel volt "dolgom" pécsi nőgyógyászokkal, mind nagyon rendesek voltak es szakmailag is kiválóak.

Koppan professzor úr: szakmája csúcsa, de szerintem ő nem vállal szülést. Meg ha vállalna is, nem mennék hozzá, mert hol bp-en van, hol bonyolult endometriózis műtétje van

Vizer Miklós: uh-ban profi, genetikai uh-t vele csináltattuk, meszirol utaztunk hozzá is, de ő már csak a da vinci magánklinikan van.

Szegedi Sarolta: fiatal, de lelkes. Ő műtött, nagyon lelkiismeretes, visszahívott, ha nem vette fel (sose vette fel 😂). Óvatosan vizsgál nagyon kedves és amennyire meg tudom ítélni laikusként, felkészült.

Várnagy Ákos, Papp Szilárd, Drozgyik István egy-egy alkalommal vizsgáltak, de ők is szimpatikusak voltak. Talán Drozgyik egy kicsit nyers, de panaszom rá sincs.

1 voltam

2019. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm úgy néz ki találtam egyet már kértem is időpontot hozzá.Köszönöm a segítséget! :)
2019. jún. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!