Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Bödecs Péter (Csorna)...

K.sz1995 kérdése:

Dr. Bödecs Péter (Csorna) vélemény?

Figyelt kérdés
Járt már valaki úgy nála, hogy a korházba hozza kapott idōpontot? Emberileg, szakmailag milyen ember?

2019. júl. 16. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Emberileg érdekes, szakmailag kiváló, nem egy szószátyár.
2019. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor befeküdtem túlhordással Mosonmagyaróváron ő vett fel az osztályra... Nagyon ellenszenves és unszimpatikus volt. GDMes voltam, diétáztam, minden értékem rendben volt, erre nekifogott rémisztgetni, hogy mi az, hogy nem indítottak terminusra? Nézzük meg a babát, mert már biztos vagy 5 kiló és nem fogom tudni megszülni... Ráadásul végig egy szülésznővel sutyorgott rólam, mintha ott sem lennék. Örülök, hogy bentlétem alatt, nem láttam többet és azóta sem.


Jah, egyébként a kislányom természetes úton született 50 cm-rel és 3289g-mal...

2019. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*3280
2019. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!