Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha valakinek megszülesztik a...

Kovács Dorisz kérdése:

Ha valakinek megszülesztik a babájat, 20. hét után, mert nagyon súlyos beteg, és nem akarják megtartani, akkor azzal mi lesz?

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 20:52
1 2
 1/20 anonim válasza:
39%
1%az esélye, hogy túlélik. De ebben az esetben akkor nem.hagyják, hogy megszülessen, és abortusz a vége.
2020. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
75%
Már az anyaméhben megállítják a szívét és meg kell szülni. Régebben nem volt ennyire humánus, akkor darabokban szedték ki. Ma már azért nek így végzik ki őket.
2020. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3%
Sajnos elpusztítják.Cafatokban szedik ki.
2020. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Eleve 24. Hét előtt nem éli túl, vetélés vagy abortusz, ha te szakittatod meg a betegsége végett. Sajnálom. A szülés után megnézheted, ha akarod elvileg. Én mondjuk nem tudnám..

Sok erőt!

2020. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem az én babám, közeli hozzartatozómé. Az érdekelt leginkabb, hogy megszülesztik, és kinn "hagyják elpusztulni" vagy már odabenn megölik
2020. aug. 26. 21:08
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Barátnőmnek down-os lett volna a babája. Úgy döntöttek, hogy nem tartják meg és a 24. héten megindították a szülést. Természetes úton megszülte a babát. Annyi idejük volt, hogy elköszöntek a babától mielőtt (az ellátatlanság miatt) angyalka lett. Kaptak pici tenyér és talplenyomatot emlékbe és ott a kórházban elhamvasztották a babát.
2020. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

"Kaptak pici tenyér és talplenyomatot emlékbe"


Ez az egyik legmorbidabb dolog amit mostanában olvastam. Mégse kell a gyerek, ezért kinyúvasztom, de a halott kölyök lábát még azért belenyomjuk a gipszbe. :D Nem semmi.

2020. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
74%
7# én is így érzem. Bár rengeteg Down ember van, aki felszólalt azért, hogy ők is emberek és borzasztó nagy dolgokat érnek el, de mégis, ha nem felel meg az elvárásnak, akkor egyszerűen megölik, majd a gyilkosai hazaviszik a tenyér és lábnyomát. Morbid és undorító.
2020. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nálunk ndm downos, fejlődési rendellenesség, és nincs sajnos esély hogy életben maradjon.
2020. aug. 26. 21:33
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Hát morbid, nem morbid a talp és tenyérlenyomat...egyébként nem gipszből volt...de nem ez a lényeg. Nekik kellett az emlék miatt. Nekem is meghalt az ikerpárom, mert túl korán jöttek és boldog lennék ha lenne tenyér és talplenyomatom emlékbe. Lehet lepontozni, hogy az én esetem más, mert nem én döntöttem, hogy éljenek-e vagy haljanak...de megnézném, hogy a kedves 7 és 8as válaszoló mit tett volna ha az derül ki, hogy ilyen beteg a baba.
2020. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!