Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Minnél szebb egy nő, annál...

Csicsikusz kérdése:

Minnél szebb egy nő, annál kissebb valószínűséggel hoz világra gyermeket és minnél csúnyább, annál valószínűbb hogy több gyermeket hoz világra?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom h a csinosabb anyukáknak csak egy gyerek, a rondáknak meg egy csomó gyerekük van. Ugy érzem a szép nők hamis illúziókban élnek. mivelhogy egy testileg vonzóbb nő egyszerre több apajelölt közül is tud választani , a döntéskényszer miatt inkább nem vállalja a gyermeket amivel terhes és abortuszra megy, vagy egyszerűen agyonszedi magát mindenféle antibébi tablettával. Tehát lényegében az erkölcsi normák okozzák milliók halálát, miközben valójában teljesen mindegy lenne kitől van a gyermek, vagy melyik anya neveli fel.
2020. szept. 11. 05:24
1 2 3
 1/29 Miss Endzsi ***** válasza:
64%
Normális, élhető körülményeket szeretne adni gyermekének, ezért nem vállalja túl magát a legtöbb esetben a szép nő. Jobb a genetikája, feltételezhető emiatt az értelmi szintje is van ott, hogy nem szül minimálbért 3-5 gyereket.
2020. szept. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Most lehet, hogy én vagyok hülye, de én sosem tapasztaltam ilyet, nem gondolom, hogy a kinézet határozná ezt meg.

(Egyébként én is csúnya vagyok, és egy gyereket sem akarok, de ezt csak mellékesen.)

2020. szept. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Miss Endzsi ***** válasza:
48%
minimálbérre
2020. szept. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Hát én és még sokan mások nem így látjuk.
2020. szept. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Ki számít neked szépnek?
2020. szept. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a fasságot atyavilág... komolyan még jobban kifejteni sincs kedvem, annyira fáj ez a sötétség.
2020. szept. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Széparc Formásse99 nagycicik
2020. szept. 11. 06:19
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

Csinosabb anyuka meg rondább anyuka??

Ott lehet a probléma, hogy nekem nem az a szép, aki csinos. Aki szép, az szép 40 és 80 kilóval is, mert nekem az arc a lényeg. A vonásokat lehet örökíteni, a kockás hasat nem.

2020. szept. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Egyre hülyébb kérdések vannak
2020. szept. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy te valamit tapasztalsz az ismerőseid körében, nem jelenti azt, hogy általános. A te esetedben legfe néhány 10 emberről lehet szó, míg a világon több milliárd nő él, és nem az alapján vállalnak gyereket, hogy (szerinted) szépek-e.


Az sem feltétlenül igaz, hogy az általad szépnek tartott nőknek több lehetősége van válogatni a jobbnál jobb apajelöltek közül. Nem minden férfinek ez a szépség ideálja, és nem mindegyik akar gyereket. De aki igen, az valószínűleg nem külső alapján fogja kiválasztani a leendő gyerekei anyját.


Mivel ma már a nők élete nemcsak a gyereknevelésből áll, alapvető, hogy védekeznek. Nemcsak a szépek, hanem mindenki, aki szexel.

2020. szept. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!