Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakításról...

Terhesség megszakításról valaki tud információt adni?

Figyelt kérdés

17+3 napos kismama vagyok,az utóbbi egy hét teljesen kritikus számomra.

Múlthét hétfőn dongalábat láttak a babámnál,ezzel a magánorvosom tovább küldött Budapestre illetve 37 éves vagyok,köztük ez az ok.

Tovább mentem mivel Budapestre hó végére kaptam időpontot,2 magánorvosnál voltam múlt héten akik mindent rendben találtak.

Ma újra elmentem genetikai ultrahangra a helyi kórházba/a védőnőm tanácsára,többen többet látnak/,itt már azt mondta hogy nagyon beteg a baba.

Folyadék van a mellkasban és a hasüregben,ami pénteken ábrázolodott illetve egy hete az ma nincs ott,nem ábrázolódik.

Holnap megyek Budapestre a Honvéd kórházba,ahol megnéznek de nagyon rettegek.

Ha meg kell szakítani a terhességet az mit jelent ilyen idősen pontosan?



2020. szept. 14. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Meg kell szülni. Felraknak tágító pálcikákat méhszájba (amennyit csak tudnak), aztán injekciókkal vagy infúziókkal fájásokat csinálnak.
2020. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Igy van, akkor megszesztenek
2020. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beindítják a szülést, és természetes módon meg kell szülni. Ez fizikai tekintetben általában könnyebb és gyorsabb, mint az időre szülés. Sok erőt kívánok!
2020. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igy történt,és lassan 3 éve de minden percére emlékszem.6 órát vajudtam.

Ezt sosem lehet feldolgozni💔

A fizikai fájdalom ellen mindent megtettek hogy ne legyen,és később is túléltem,de a szívem egy darabja összetört amikor elvesztettem a kisfiamat.🖤

2023. júl. 2. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!