Akinek kiszakadt a gumi az mennyire volt látható?

Figyelt kérdés
Mi nem vettük észre, hogy kiszakadt, de most kellett volna megjönni de nem jött meg.
2021. júl. 15. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szétszakad teljesen. Pár nap késés nem a világ, de tesztelhetsz, ha emiatt aggódsz.
2021. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyszer szakadt ki, hallottuk a reccsenést, és egy nagy lik tátongott rajta. Azóta minden menet után leellenőrzöm a gumit, hogy nincs-e rajta lyuk.
2021. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 palfydanka ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon látható volt, de inkább az tűnt fel hogy nem volt benne semmi.
2021. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Már kb 10 éve minden óvszert úgy gyártanak hogy ha szakad akkor látható legyen. Olyan nincs hogy pici luk és láthatatlan marad. Épp ezért szánalmas aki azt mondja azért megy abortuszra mert nem vették észre hogy kiszakadt a gumi. Olyan nincsen.
2021. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk telibe szétszakadt, észre sem vettük, csak a végèn..

viszont a bnőméknèl valószínűleg kiszakadhatott, mert terhes lett, és minden esetben védekeztek óvszerrel, és nem vették èszre..

2021. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 20 éve lettem terhes óvszer mellett, nem látszott lyuk.
2021. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Sajnos nekem több eset is volt... az egyiknél konkrétan végighasadt az egész, a másiknak volt egy kis reccsenős hangja és pont a tetjén a sapka levált!
2021. dec. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!