Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Dolgozik-e valaki a Sote 1-es...

Dolgozik-e valaki a Sote 1-es számú belklinikán?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekelne, hogy ma, október 29-én reggel tényleg nem volt altató orvos és ezért abortusz műtétek maradtak el?

2021. okt. 29. 21:29
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg a “nem kívánt újdonsült apuka” írt, akit ezzel etettek be 😂
2021. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Neeem, a 'nem kívánt újdonsült apuka' barátja, aki nőnemű és kizártnak tartja, hogy egy szülészeti klinikán nincs egyetlen egy altató orvos sem egész nap műszakban, csak külföldön él és nem tudja mi folyik a magyar egészségügyben, ezért inkább kérdez mielőtt kiborítja a bilit
2021. okt. 29. 22:54
 3/51 anonim ***** válasza:
91%
Ha igaz lenne akkor már rég lett volna legalább egy ember aki a sajtóhoz rohan, vagy csak ír egy felháborodott posztot amit gyorsan megoszt pár ezer ember. Amúgy ilyen nagy kórház esetén inkább átcsoportosítanának embert ha nagyon kell, de nem hagynák altató orvos nélkül
2021. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
81%
Úgy tűnik megint bepaliztak egy faszit, nem baj gyerektartást gondolom majd kuldheti
2021. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
80%
Kizárt, hogy ne kerítenének altatóorvost. Ilyen nincs.
2021. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Első reakcióm az volt, hogy nem fogja elvetetni... és most nagyon úgy tűnik, hogy be is fog következni, mert így ki fog csúszni az időből. Mocskos egy húzás lesz tőle. Nők szégyene az ilyen. De mielőtt "számonkérném" a hölgyeményt szeretnék biztosra menni, hogy hazudik.
2021. okt. 29. 23:23
 7/51 anonim ***** válasza:
24%
Kedvesen menj oda ne támadj, ajánljad fel hogy elkiséred, (tényleg menj el vele) ha pedig leakar lécelni majd elkaphatod.
2021. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
7-es....kb 2000km-rel odébb vagyok...az apuka vitte ma be a kórházba indőpontra, és este mondta nekem, hogy nem volt műtét, mert nem volt altató doki. Szerintem ilyen nincs, ez kizárt, szerinte meg az anyuka nem hazudna ilyet. Apuka orvossal nem beszélt. Eddig kedves voltam az anyukával, de ha kiderül, hogy hazudik akkor onnantól minden leszek csak kedves nem...
2021. okt. 29. 23:44
 9/51 anonim ***** válasza:
89%
Te ki vagy ebben a sztoriban, hogy ennyire szíveden viseled a szereplők sorsát?
2021. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
A 2. válaszban írtam. Az apuka barátja.
2021. okt. 30. 00:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!