Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kinek volt már abortusza és...

Kinek volt már abortusza és mik a tapasztalatok? Volt bármi szövődményetek? Utána összejött a baba? Sajnos nekem most lesz egy abortuszom 6 hetesen és ez az első terhességem. Kérem csak normális válaszok érkezzenek.

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Igaz nem abortusz, hanem missed ab. Elhalt a babám 9hetesen műtöttek. A műtet totál ugyan az.


Nekem lettek "mellékhatásai". Az elhalt baba is es az akkor másfél éves fiunk is első alkalommal megfogant. A lányunk (aki a műtét után jött) viszont 9 hónapot váratott magára.

Műtet után 3 honapig küzdöttem folyamatos hasi görccsel, ami nem az az eppen érzem kategória volt. Mellette a derekam is nagyon fájt.


A lányunkkal való terhességem alatt 7x véreztem.


A dokim szerint egy seb lett a méhemben műtétnél, ami nem tudott begyógyulni valószínű, ezért volt mindez.


Anyáék 3 gyereket akartak. Húgom után neki is volt missed ab-ja. Azota is ketten vagyunk tesók, mert nem esett utána teherbe

2022. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt szövődmény. És azóta született már gyermekem.
2022. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiam előtt volt missed ő rá a 2 hóban fogant, zavartalan terhességgel született.

Majd volt 14.héten ismét megszakítás, 5 hó múlva ismét egy terhesség ahol szívhang nem lett, így megint műtét.

Azóta 1 éve volt az utolsó műtét csak kémiai terhességeim vannak, de nem biztos a missedek miatt lehet a korom miatt.

2022. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Minden rendben zajlott, nem volt szövődmény. Gyereket még nem vállaltunk, de voltam mindenféle kivizsgáláson, elvileg nem lesz akadálya a terhességnek.
2022. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem volt semmi szövôdmèny, sôt mèg vèrzès is alig, utàna mindkèt terhessègem a màsodik hónapban sikerült 30 felett.
2022. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem jött össze a baba azóta se, pedig ennek már 6 éve.
2022. febr. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!