Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 2 hónapja voltam bécsben a...

2 hónapja voltam bécsben a gynmed magánklinikán abortusz tablettát kaptam,erős görcsökkel vérzéssel járt a vetélés.Azóta is vérzek még.Aki ott járt meddig volt verzese? 2 honapja még mindig van miniális.

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez nem normális
2022. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nah csillagom szépen írd fel pontosan melyik készítményt kaptad és mielőbb keresd fel a nőgyógyászod! Nyugi nem fog feljelenteni, sem rendőrt hívni de a problémádra mi így a távolból nem fogunk tudni semmit felíri!
2022. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális dolog, hívd fel a kórházat, adjanak valami tanácsot. Az abortusz legális.
2022. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 babyboom567 ***** válasza:
85%

Nekem egy kolléganőm majdnem elvérzett így.Neki rendes abortusza volt,és ugyanígy hónapokig vérzett,aztán intenzívre került, vért is kapott,meg vasat.

Szóval menj dokihoz sűrgősen,szerintem még ma.

2022. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Minek mentél ehhez külföldre? Ami ott gáz, az itthon is.
2022. dec. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 babyboom567 ***** válasza:
77%

Remélem már dokinál vagy és jobban vagy.


A kolléganőm(ahogy írtam reggel), extrém módon kivérzett.Az egyik nap a főnök elküldte sűrgősen orvoshoz, hófehér volt már, alig volt ereje,nagyon rosszul nézett ki,megmondta,hogy amíg nem megy el minimum egy vérvételre,nem jöhet dolgozni.Még aznap kapott beutalót sűrgős vérvételre(innen már mindent a tesója intézett), reggel a vérvétel után bejött dolgozni(idióta alkoholista férje volt,betegen is mindig dolgoznia kellett,de ez egy másik történet).És a háziorvoshoz ment a felhőbe az eredmény,rögtön jött a tesója érte, és kérdezték, hogy milyen gyorsan tudja vinni a klinikára vagy küldjenek mentőt.A klinikán már mondták, hogy hova parkoljanak, ott már tolókocsival várták, rögtön intenzívre került.A keringése bármikor összeomolhatott volna.Megmondták neki, hogyha nem ment volna dokihoz, max 3 napon belül biztosan meghal.

2022. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!