Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz nem körzeti korházban?

Abortusz nem körzeti korházban?

Figyelt kérdés

Egy kis korházban dolgozom,és abortuszom lesz. Még a családom sem tudja hogy terhes vagyok. Kiskorház,mindenki ismer mindenkit és nem akarom a helyi korházban elvetetni. Nem akarom hogy bárki megtudja ezt.

Az lenne a kérdésem hogy álltalam választott korházban elvetethetem-e és ha igen,hogyan tudom elintézni??



#abortusz #Körzeti korház
ápr. 21. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem valószínű, de egyszerűbb, ha megkerdezed ott. Magankorhaz a másik lehetőség
ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos muszáj vagyok elvetetni. Apának nem kellünk,holott az elején együtt akartuk,én egyedül nem tudok felnevelni egy gyereket. Pedig nagyon szerettem volna.
ápr. 21. 16:33
 3/10 A kérdező kommentje:
Van magán orvosom,23.án megyek,évek óta hozzá járok,lehetséges hogy ő tud majd segíteni az intézkedésben?
ápr. 21. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Talán. A kérdéssel nem artasz
ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kórház dönti el, hogy ellát-e nem területi beteget. Nem köteles. Ott kell megkérdezni, ahol csináltatni akarod.
ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor fel kell hívni a választott korházat gondolom.

Egy próbát megér azt hiszem.

Talán a körülményekre tekintettel lesznek.

ápr. 21. 17:36
 7/10 anonim válasza:
Te döntöd el hogy melyik kórházba mész . Sőt azt is hogy melyik családvédelmi csoportot veszed igénybe . Az a lényeg hogy megjelenj . A Nőgyógyászodnak mond rögtön hogy nem akarod megtartani , mert akkor regisztrál és később más betegségnél majd látják - kitudódik . Ha még nem szültél akkor be kell feküdnöd 1 éjszakára .
ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,most egy kicsit megnyugodtam.
ápr. 21. 21:12
 9/10 anonim válasza:
Hova jutottál ? Mit döntöttél ?
ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Voltam magán rendeléssn 23.án,az orvos már nem látott terhességet. 21,22.én már aktíván véreztem iszonyat fájfalmakkal,elment magától. Nem kellett megkaparni sem. A természet elintézte.

ápr. 30. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!