Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortusznak mik a tünetei?

Az abortusznak mik a tünetei?

Figyelt kérdés

Hat hetes terhes vagyok, de mivel a párommal van egy kis gond ezért el szeretném vetetni a babát. Ő biztos azt akarná, hogy tartsuk meg de elég zűrös a magánélete ( most válik stb). Albérletbe kellene, hogy menjünk egy darabig de gyerekkel ez nem jó ötlet. Röviden ennyit arról, hogy miért nem tarthatom meg a babát... Bárcsak megtarthatnám de nem lehet.

Hogyan titkolhatom el az abortuszt?


2013. okt. 6. 21:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
30%

Tünete?? Meghal a baba.

Miattad válik a kedvesed, Te meg el akarod hajtani a közös babátokat, csak mert "nem jókor jön"?

És mi a baj azzal, hogy albérletbe érkezik?

Számos család él albérletben.

És mégis ki elől akarod eltitkolni?

Hazugsággal akarsz kezdeni egy kapcsolatot, közös életet?

Csak ne csodálkozz, amikor majd Téged hagy ott egy másikért...


Tényleg nem értem.


Amúgy kell valaki, aki haza kísér, egyedül nem engednek ki, ha jól tudom, szóval barátnő, anyuka vagy valaki.

2013. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
84%

Testileg: erős vérzés, lehet fájdalom is, de amúgy más nem.

Lelkileg: nem tudom, milyen ember képes úgy a párja szemébe nézni, hogy tudja, most vetette el a közös gyereküket, és teszi mindezt úgy, hogy közben nem látszik rajta semmi... ez már a te dolgod. Szerintem normális ember ezt nem képes úgy kezelni, mint ha elugrott volna a közértbe tejért.

2013. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
71%
nekem is volt,de nekem azért mert elhalt a magzatom.semmi tünete nincs,max a vérzés am i szintén minimális.Nekem semmi fájdalom nem volt utánna és akik ott voltak aznap abortuszon nekik sem volt.reggel bementem este hazamentem.Nem kellett kisérő sem.a tágító pálca felhelyezés na az fájt.de ennyi volt.
2013. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
55%

Elmégy az orvoshoz, majd ő megmondja a továbbiakat.

Reggel bemégy a kórházba, és délután már mehetsz is haza. Nem kell senki kísérő.

A szomszédom múlt héten volt abortuszon.

2013. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
21%

Egyetértek az előttem válaszolókkal.. Jól fontold meg a döntésed, mert egy életre szól és biza egy életre megnyomoríthat lelkileg (akár testileg is), ha ráébredsz arra mit tettél (ÉS MIÉRT - mert a nyomós ok, mint pl. erőszak, beteg baba stb. nem az, mint ami nálatok van).

A párod majd szeretné megtartani..szóval már ez is baj a mai világban, ezért megérdemli, hogy megölesd az ő gyerekét is a tudta nélkül.

Őszintén nem hiszem és nem is tudom elképzelni, hogy utána képes lennél nyugodt lelkiismerettel a szemébe nézni, szóval ajánlom, hogy aludj a döntésedre egyet (vagy párat, csak amíg észhez térsz).

2013. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
Most tényleg rosszkor jönne a baba. Azért akarom a párom előtt titkolni mert addig könyörögne amíg meg nem tartanám a kicsit és nem akarom albérletbe hazavinni.
2013. okt. 6. 22:04
 7/71 anonim ***** válasza:
36%
Mi a baj az albérlettel? Utána, ha lesz lakásotok , átköltöztök. A gyerek nem kér tulajdoni lapot! Az is pont ugyanolyan lakás, mint bármelyik másik. Vannak falai és teteje. A történetnek 3 szereplője van: apa, anya és baba. Ebből kettő a megtartás mellett van, csak te nem. Szerinted korrekt nélkülük dönteni egy életről? Szerintem nem!
2013. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
58%

Hülye p*csa vagy.

Ez nem indok, hogy albérletbe kellene mennetek.


Mi és és még sok ezer, tízezer, százezer ember él az országban - sőt, a világon - albérletben gyerekkel, gyerekekkel.

2013. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:
A párom most fog válni, saját lakás csak egy álom. Anyáméknál lakunk most de ígysem férünk hátmég ha egy gyerek is születik.
2013. okt. 6. 22:12
 10/71 anonim ***** válasza:
34%
"rosszkor jönne" - csak emiatt.. tényleg nem értelek és nem akarok a hittérítő szöveggel jönni, de egyszerűen nem vagyok képes felfogni, hogyan teheted ezt a pároddal, na meg a gyerekeddel. Megértenélek, ha el lennétek adósodva és egyik napról a másikra élnétek egy szobácskában, az étrendetek meg kenyérből és vajból állna. Így nem, ne haragudj. Szerintem óriási hibát (és szemétséget) készülsz elkövetni és nem foglak sajnálni, ha utólag rádtör a felismerés és életed végéig gyötörni fog a bűntudat.
2013. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!