Három gyerekünk van, és sajnos elszakadt a gumi 2 hete . Vettem escapellt, de mivel ma se jött meg, csináltam tesztet. Nem tudom most mi van mert nem egyértelmű pozitív. Az lehetek?

Figyelt kérdés
Vagy csak a nagy adag hormon csinálja?De ha esetleg az vagyok,a Margit kórházba mi a menete a terhesség megszakításnak?A szívem szakad meg ,de sajnos nincs más választás.
2013. okt. 13. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
ha pozitív a teszt, akkor terhes vagy
2013. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Bocsánat,de mindig van más választás-kivéve ha a Te életed a tét!

Én is 3 lurkó mellett teszteltem pozit tavaly májusban! A legnagyobb carban voltunk akkor anyagilag,az Apuka sem járt haza csak két hetente,minden rám volt maradva,és erre még a hely szűke is rájött,meg persze hogy a Párom sem akart még egy gyereket! Sokáig,nagyon sokáig hallgattam,hogy minek még egy...stb. Erre rájött,hogy anyagilag még nagyobb carba kerültünk,majd feküdnöm kellett a 23. héttől,mert nyílni kezdtem,a méhnyakam is megrövidült,fenn állt a kora szülés veszélye. Nagyon rossz volt,de túl lettünk rajta! És tudod mit? Életem legjobb tette volt,hogy kiálltam ezért a babáért!!!!


Azt,hogy a Margitban mi a menet,nem tudom,általánosságban tudok annyit,hogy bemész,megállapítja hogy terhes vagy e vagy sem,megkérdezik megtartod e,ha a válasz nem,akkor irány kétszer a gyermekvédelmisek,ahol beszélgetned kell,és felajánlják a segítségüket ha mégis megtartanád. (elmondják milyen módon segít az önkormányzat anyagilag,ajánl ruhákat,eu-s segélycsomag ha érkezik,akkor részesülhetsz benne) Ha ez után sem változott a nézőpontod,akkor adnak időpontot az abra.

2013. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
egyébként örökbe is adhatod
2013. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj másik tesztet, vagy menj el sürgősen nőgyógyászhoz, biztosat csak tud mondani.
2013. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az az escapelt?
2013. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Escapell,az az esemény utáni tabletta,vagyis 72-órás.Ami elvileg megakadályozza a megtermékenyülést,Elvileg?
2013. okt. 15. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem egyértelműen pozitív?
2013. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most akkor mi van? Lesz baba, vagy nem?
2013. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!