Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tegyek, ha a párom gyereke...

Mit tegyek, ha a párom gyereket akar (be akarja magát biztosítani) én meg nem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos, hogy a párom a két szép szememért "szeret" és most úgy néz ki terhes. Én nem szeretnék még gyereket (senkitől sem), de ő minden áron meg akarja tartani. Finoman célozgatott rá, hogy maximum majd fizetek neki gyerektartást. Szerintem elég egyértelmű, hogy csak be akarja magát biztosítani, mert azt hiszi, így egy életre magához láncolhat és akkor kénytelen lennék eltartani...


Volt már valaki hasonló helyzetben?



2013. nov. 16. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Őszintén sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de te is tudod és érzed, hogy nem kényszerítheted abortuszra (arra, hogy megölesse a saját magzatát).

Szerintem a helyes megoldás az lenne, hogy akkor hagyd ott őt ha már nem szereted feltétel nélkül (ami nem azt jelenti, hogy a terhességgel járó költségek felét nem te fizeted és nem mész vele be egy uh-ra sem..), de állj ki a gyereked mellett, mert te is ott voltál mikor készült..

2013. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Mi a frásznak nem védekeztetek? Most tessék fizethetsz neki:D Amúgy aranyosak a kisgyerekek. A házasság meg csak nem olyan rossz dolog. Végső esetben keress a csajodnak egy pasast, aki elfogadja a gyerekedet is.
2013. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem akarsz gyereket, akkor tegyél róla!
2013. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Mindenképp normálisan kell vele beszélned. arról ki mit szeretne, attól még, hogy terhes, nem vagy köteles vele maradni ha nem szereted. Nem szép dolog emiatt szülni valakinek.Viszont én javaslom, hogy egy picit nézz bele a terhesség heteibe hogy ha szereted még valamennyire ezt a lányt, hisz ha látod a saját gyereked mozogni vagy hallod a szívét, lehet másképp gondolod a dolgokat és még egy szerető család is kialakulhat belőletek!
2013. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta védekezik...
2013. nov. 17. 13:02
 6/13 anonim ***** válasza:

4 es vagyok..."azt mondta.." De te látod? mióta vagytok együtt? milyen a kapcsolatotok?

Ha Neked azt mondja hogy védekezik és nem látod hogy igenis kinyomja a fogamzásgátló bogyót, akkor mondhat bármit. Ha meg átvert és nem védekezik, és teherbe fog esni, könnyen mondja majd azt hogy védekezés mellett történt meg.

2013. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Hát így jártál. Legközelebb majd ovatosabb leszel. Ha nem védekeztél akkor te is hibás vagy. S abortuszra nem kényszeríthetsz senkit.
2013. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez érdekes,még te lázadsz,mert a barátnőd nem akarja elvetetni a babáját!Én sem vetetném el az elsőt pláne!Másrészt meg neked is védekezned kellett volna!Ha ő meg apa nélkül akarja felnevelni az ő baja.De lehet idővel te is hozzászoknál ahhoz,hogy apa leszel.Persze nem tudom igazán szereted-e a barátnődet,hogy vele éld le az életedet!
2013. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy védekezzen és miért, egy olyan férfi akinek a párja azt állítja hogy ő védekezik? Nyilván megbízott benne annyira hogy elhigyje amit mond és lehet átverte.
2013. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogy hogyan és miért? Aki nem akar gyereket, az védekezzen. Ennyi. Nem pedig azt hinni, hogy majd a másik védekezik helyettem.
2013. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!