Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után meddig normális...

Abortusz után meddig normális a pecsételgetés?

Figyelt kérdés
Sajnos 3 hete volt egy abortuszom és 1 hétig volt normál enyhe vérzésem azóta pedig pecsételek.Nem folyik,hanem wc után a papír olyan.Ez normális?Egyébként nem görcsölök és nem fáj semmim nem vagyok lázas,de már sokkalom...Volt már valaki ilyen cipőben???
2013. dec. 2. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
sajnos én is voltam már így...és nekem is ugyanez volt. egy hónapig még pecsételgetett. amit javasolni tudok, amire figyelj: ha a mensesek előtt barnázgatás lesz 1-2-3 naig rendszeresen, akkor menj majd orvoshoz, mert amikor majd teherbe akarsz esni, akkor ez probléma lesz. én is így jártam. abortusz után alakul ki és tudomásom szerint nagyon gyakori az ilyesmi.minél előbb kezelteted annál jobb
2013. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!