Esélyek ezután?

Figyelt kérdés
Sziasztok.22 eves vagyok, multhet penteken estem at egy muvi abortuszon, amit nehezitett hogy elso terhesseg, gyogyszer mellett, raadasul 9 hetesen tudtam meg, amikor szembesitett a dokim. Semmi jele nemvolt az egesznek, elozo honapban ugyanugy volt megvonasos verzesem, vizsgalatra is csak azert mentem el, mert fajdogalt a hasam, azthittem ujra felfaztam. Sajnos szoritott minket az ido, par napunk volt donteni, maradt a ˝konnyebb˝ ut. Sohatobbet nem csinalnam ujra, ahogy fizikailag, ugy lelkileg is megviselt az egesz. Nem szeretnem leirni a miert nem- indokait-, tehat megkerem a rosszindulatu hozzaszolasok maradjanak hatterben. Az en kerdesem a hogyan tovabb-rol szol. Sajnos szovetek maradtak hatra, ami miatt masnap reggel ujabb kaparas kovetett, halistennek azota nincs tunet, csak a gyogyulassal jaro gorcsok, es verzes. Aki jart mar hasonlo cipoben, csak az valaszoljon,2* kaparas utan mik az eselyek, ha majd oda jutunk, hogy gyerkocot vallalhassunk?
2013. dec. 11. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kutatások szerint az abortusz utáni első két évben nagyobb (közel duplája) a vetélés esélye, utána azonban "visszaáll" a normál szintre.

Ne aggódj, nem valószínű, hogy később nehezebb lesz teherbe esned vagy kihordanod a babát.

Kitartás.

2013. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!