Azt hiszitek, az abortusz semmiség?

Figyelt kérdés

Hogy elég kifizetni a nőnek az árát, és ha ő mégsem teszi meg, akkor még ő a szemét? Abba belegondoltatok, hogy valójában gyilkosság? Hogy az abortuszon átesett nők DÖNTŐ többsége MEGSZENVEDI? Akár soha többet nem lehet gyermeke, de a legtöbbje bizony emlékezik arra, hogy egyszer lehetett volna, hogy most ennyi idős lenne, most járhatna iskolába.

Az abortusz NEM fogamzásgátlás, és egyetlen nőt sem lehet elítélni, ha nem akarja megölni a gyermekét! A férfiak igenis HÚZZANAK óvszert, nyomják ki a levegőt az óvszer csücskéből, mert ha nem nyomják ki, attól szakad el leggyakrabban. Ha viszont abszolút nem vállalják a felelősséget az esetleg mégiscsak megfoganó babáért, akkor inkább a kezüket használják.

Nagyon nagy baj van a fejekben, ha azt hiszik egyesek, az abortusz pusztán megszabadulás egy kis "problémától".


2014. febr. 19. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/238 anonim válasza:
100%
dehogy hisszük..
2014. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/238 anonim válasza:
98%
ennek a kirohanásnak nem itt van a helye....
2014. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/238 anonim ***** válasza:
33%
Én nem így gondolom. Én is abortusz ellenes vagyok, egyedül abban az esetben tudom elfogadni, ha a gyerek esetleg súlyos beteg lenne...
2014. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/238 anonim válasza:
20%
Mi nem tehetünk semmiről, csak a szemét férfiak :( Nekik olvasd be ezt!
2014. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/238 anonim ***** válasza:
97%
Kislány mi a baj???, Mindkét fél felelőssége nem csak a pasié. Forditott esetben is lehet h a pasi akarja és a nő abortuszra megy. Am meg van fogamzásgátlás, vagy 72 órás tabletta is nem kell itt abban reménkedni h mi van ha ne lesz terhes? Nem értem a felháborodásodat. Egy emberre ha nem akarja nem terhelhetsz rá ekkora felelösséget.
2014. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/238 anonim válasza:
96%
Szóval akkor most minden férfi szemét és bunkó, igaz?
2014. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/238 anonim válasza:
31%
Igen. :(
2014. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/238 anonim ***** válasza:
37%

Bocs, de azért abortusz ma már nem csak a kikaparást jelenti, hanem a vákuumos kiszívást vagy gyógyszeres elhajtást is, utóbbi szerintem nem túl nagy lelki teher.


Olvastam olyan tanulmányt, aminek az a végkövetkeztetése, hogy sokkal rosszabb ha nő "baleset" gyanú esetén rögtön eseményutáni tablettát szed, mint az ha menstruáció kimaradása után diagnosztizált 5. hetes magzatát 1-5g os mag, csírakezdemény gyógyszerel elhajtatja, ezt csak egy minimálisan "maszatosabb" menstruáció követi.

2014. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/238 anonim válasza:
100%
Azért a felnőtt emberek tudják,hogy a tettüknek súlya van. De én azt érzem,hogy a kérdezőt akarja valaki rákényszeríteni olyanra amit nem akar. Viszont ezt nem itt kel kiadni magadból hanem szépen megbeszélni mint 2 felnőtt. Már ha azok vagytok.
2014. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/238 anonim ***** válasza:
18%
Valós a probléma amiről ír a kérdező. Sok ilyen férfi van. Én sem lennék itt, ha az apámon múlik.
2014. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!