Mit tennetek a helyembe?

Figyelt kérdés
21eves vagyok. es 5hetes babuci novekszik a hasamba... anyukam amikor megtudta rogton "nem ez a jovod.vetesd el." a parom amikor megtudta azt mondta vetessuk el. nem vart baba.Anyukammal.lakom meg. de en nem tudom mit tegyek. en nagyon meg szeretnem tartani. eltartani el tudnam. mit tegyek? legyszives tanacsokat adjatok : (
2014. aug. 26. 16:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd elvetetni, ne hagy magad. Egy életen át bánni fogod. Tudom mit beszélek. Főleg, ha el is tudnád tartani.
2014. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

en is azon vagyok hogy nem hagyom magam. de az edes anyam nem bekul ki a dologgal akkor mi.lesz ? : /

te mar tul vagy abortuszon?

2014. aug. 26. 16:33
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád megfog békélni :) Tapasztalatbol mondom :) Ne vetesd el, egy pici csoda van a pocakodban :)
2014. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, túl vagyok 13 éve, de azóta is nagyon bánt hogy megtettem.
2014. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Az előzőhöz még annyit: mi lesz, ha valami rosszul sül el, és több gyereked nem lehet?
2014. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
na igen bennem is ez a kerdes van... csak egyedul vagyok...es senki nem ert meg akinek kene... anyukam meg a baratom se... es egyedul a 16eves hugom biztat : / de en akkor is nagyon megszeretnem tartani :(:)
2014. aug. 26. 17:08
 7/24 anonim ***** válasza:
Tartsd meg! Anyud is megfogja szeretni :)
2014. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Költözz külön, állj a saját lábadra! Ne a nagyszülő nyakára szulj.
2014. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
istenem :( annyira nem tudom mit tegyek :'( masodik.napja egesz nap csak siro rohamaim.vannak. es bem tudom.mit tegyek....
2014. aug. 26. 18:23
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod elvetetni, ne tedd. Milyen család az ilyen, amelyik ebben a fontos dologban nem támogat? Tanácsot adni ilyenkor nem igazán lehet. Én biztos, hogy megtartanám. Könnyen beszélnek, nem nekik kell megtenni, és nem fogják fel, hogyha te nem akarod, akkor az egész életedre nyomot hagyhat. Ha már elhataroztad magad, tedd amit helyesnek látsz, ne sírj, meglatod amint elhataroztad magad, megnyugszol.
2014. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!