Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van olyan nő aki viszonylag...

Van olyan nő aki viszonylag könnyen feldolgozza az abortuszt?

Figyelt kérdés
Tehát nem érezz utána a lelkiismeret furdalást, hanem reálisan fel tudja dolgozni, a döntését? Nem képzelődik olyanokról hogy hány éves lenne vagy egyéb ilyen érzelmes gondolatok nem hatják meg? Mit gondoltok erről?
2014. dec. 9. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Én alaposan átgondoltam, és mivel tudtam hogy ez a helyes megoldás már ha így alakult, így rátudtam, hogy ezt meg kell lépnem, és nem nagyon agyaltam már utána rajta.
2014. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Amikor 11 hónapos kisfiam mellett kiderült, hogy újra terhes vagyok annyira beparáztam, hogy átgondoltam az abortusz lehetőségét is. Anyukám is azt mondta, hogy beszéljük meg a férjemmel és ha úgy döntünk, hogy nem akarjuk megtartani, ő mellettünk áll és elfogadja a döntésünket.

Őszinte leszek, ha a férjem akkor azt mondja hogy vetessük el, én bele mentem volna. Nem akartam újra terhes lenni, főleg nem egy ilyen pici gyerek mellett, féltem a szülés utáni időszaktól is mert a kisfiammal nagyon nehéz volt kb 1 éves koráig.

Engem nem viselt volna meg, én még terhesen is nehezen éreztem át azt hogy egy pici baba fejlődik bennem, nekem mindkét terhességem úgy telt hogy minimális kötődésem volt a magzathoz, viszont szülés után egyből nagyon erős anyai szeretetem támadt.

Amúgy a 2. babánk kislány lett és most 8 hetes, nem bánom hogy megtartottuk.

2014. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ismerek ilyet. Más dolgokban sem viszi túlzásba a lelkizést. Az azóta született gyerekével kapcsolatban sem. Én nem tudom mit gondoljak. Több babát én sem tudnék sem anyagilag sem lelkileg. Most van az, hogy egyszerűen nem vállalhatunk többet a már meglévők érdekében. Ha mégis besikerülni, az eszem tudja, hogy nem szabadna... De biztos, hogy állandóan ezen kattognék utána is.
2014. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy van. Az abortusz is csak egy döntés. Millió meg egy döntést hozunk életünk során. Ha mindenki folyton azon kattogna mi lett volna ha, akkor előbb utóbb bekattannánk.
2014. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen, én abszolút feldolgoztam az abortuszomat, minden idegszálammal tudtam, hogy ez a helyes döntés. Nem lelkiztem rajta akkor sem, azután sem. És ennek nagyon örülök. Hiszek benne, hogy vannak magzatok, amelyeknek nem kell megszületniük. Az a magzat ilyen volt. Viszont azóta már anya vagyok, van egy csodálatos kisfiam és jövő hónapban érkezik a kishugija. A férjemmel imádjuk egymást és a kis családunkat. Ez mind nem valósulhatott volna meg, ha 10 évvel ezelőtt az akkori barátommal vállaljuk az a babát. Már rég együtt sem lennénk. Senki nem lenne boldog.
2014. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
igen, vannak ilyen érzéketlenek.
2014. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Ja es vannak olyan ertelmi fogyatekosok is, mint te akik ab. ellenes letukre , minden kerdest megtekintenek, es valaszolnak is.

Ahh..., idegesito.

2014. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, honnan tudod hogy értelmi fogyatékos vagyok? melletted kezelnek az intézetben? Mert máshonnan nem tudhatod biztosra.De hát nem szállok intelligencia harcba fegyvertelen emberrel.
2014. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
engem meg a te ab mániád idegesít.
2014. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Ne haborodj fel.

Nincs jogod hozza. Latod , hogy mirol szol a kerdes es akkor is ideirsz direkt, pofatlan modon. "Akkor viseld is a kovetkezmenyet"(remelem ismeros mondat).

Nem ertem, ha az emberben vmi ennyire negativ dolgot valt ki, miert foglalkozik ezzel nap, mint nap?

2014. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!